Sport w ZPO nr 2      

  

 
strona główna

%J

Rok szkolny 2023/2024

Wielkanocny Turniej Klas III

Finał Powiatu Koszykówki dziewcząt  -  Igrzyska dzieci. Konstantynów 28.02.2024

Finał Powiatu piłki ręcznej dziewcząt-  Igrzyska dzieci. Swory 19.02.2024

Finał Powiatu piłki ręcznej chłopców-  Igrzyska dzieci. Swory 19.02.2024

Finał Powiatu Koszykówki chłopców -  Igrzyska dzieci. Konstantynów 16.02.2024

Finału Powiatu Bialskiego w Piłce Ręcznej Chłopców

Finał Województwa Lubelskiego w szachach drużynowych .Igrzyska Dzieci

Sukcesy uczniów ZPO2 w Lubelskiej Lidze Szachowej do lat 13

 

Wielkanocny Turniej Klas Trzecich

 

26-03-2024 r.

 

 

koszykówka dziewcząt

3a – 3b  (6 : 2 )

 

piłka nożna chłopców

3a – 3b  ( 2 – 0 )

 

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy, a każda drużyna została uhonorowana pucharem.

Dziękujemy wychowawcom klas trzecich, pani Katarzynie Maciejewskiej i Izabeli Nowik za fachowe przygotowanie uczniów do turnieju.

 

Andrzej Kobyłka

Finał Powiatu Koszykówki dziewcząt  -  Igrzyska dzieci. Konstantynów 28.02.2024

Dnia   28.02.2024 r reprezentacja uczennic  klas 5 i 6 z naszej szkoły w składzie:

1.     Bujek Amelia

2.     Haberczuk Jagoda

3.     Juszczak Lena

4.     Szabaciuk Joanna

5.     Wieliczko Karolina

6.     Panasiuk Zuzanna

7.     Olszewska Natalia

8.     Mankiewicz Aleksandra

9.     Kozłowicz Laura

10.      Kowalczyk  Marta

11. Stefańczuk Maria

 

Na szczeblu Finału Powiatu w koszykówce dziewcząt- Igrzyska Dzieci  wywalczyła III miejsce ustępując pola reprezentacjom: Konstantynowa i  Piszczaca .

Opiekunem drużyny p. Bernadeta Iwanejko

Finał Powiatu piłki ręcznej dziewcząt-  Igrzyska dzieci. Swory 19.02.2024

Dnia   16.02.2024 r reprezentacja uczennic klas 5 i 6 z naszej szkoły w składzie:

1.     Bujek Amelia

2.     Haberczuk Jagoda

3.     Juszczak Lena

4.     Szabaciuk Joanna

5.     Wieliczko Karolina

6.     Panasiuk Zuzanna

7.     Muszyńska Zofia

8.     Kozłowicz Laura

9.     Kowalczyk  Marta

10.        Stefańczuk Maria 

Na szczeblu Finału Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt- Igrzyska Dzieci  wywalczyła II miejsce ustępując pola reprezentacji Piszczaca .

Opiekunem drużyny p. Bernadeta Iwanejko

 

Finał Powiatu piłki ręcznej chłopców-  Igrzyska dzieci. Swory 19.02.2024

Dnia   19.02.2024 r reprezentacja uczniów – chłopców klas 5 i 6 z naszej szkoły w składzie;

1.     Fitulski Filip

2.     Micor igor

3.     Kieruczenko Jakub

4.     Skwarek Mateusz

5.     Sójka Szymon

6.     Oksejuk Filip

7.     Węgrzyniak Dawid

8.     Kijaczko wiktor

9.     Okninski Karol

10.        Tarasiuk Norbert

11.           Chwedoruk Michał

12.           Kondraciuk Paweł

Na szczeblu Finału Powiatu w piłce ręcznej chłopców- Igrzyska Dzieci  wywalczyła III miejsce, ustępując pole reprezentacji gospodarzy i Piszczaca.

Opiekunem drużyny był p. Marcin Kieruczenko

Finał Powiatu Koszykówki chłopców -  Igrzyska dzieci. Konstantynów 16.02.2024

Dnia   16.02.2024 r reprezentacja uczniów – chłopców klas 5 i 6 z naszej szkoły w składzie:

1.     Fitulski Filip

2.     Micor igor

3.     Kieruczenko Jakub

4.     Skwarek Mateusz

5.     Sójka Szymon

6.     Oksejuk Filip

7.     Węgrzyniak Dawid

8.     Kijaczko wiktor

9.     Okninski Karol

10.Tarasiuk Norbert

11.       Chwedoruk Michał

12.       Kondraciuk Paweł

Na szczeblu Finału Powiatu w piłce ręcznej chłopców- Igrzyska Dzieci  wywalczyła III miejsce ustępując pola reprezentacji Piszczaca i Swor. Opiekunem drużyny był p. Marcin Kieruczenko

 
 
Finału Powiatu Bialskiego w Piłce Ręcznej Chłopców
 
Igrzyska Młodzieży Szkolnej

 

przeprowadzony w dniu 17.01.2024 r. godz. 10.00  – hala Szkoły Podstawowej w Sworach.

 

 

Drużyna uczniów naszej szkoły  wywalczyła IV miejsce

 

skład drużyny :

 

Borysiak Mikołaj  8a

Kowalczyk Szymon 8a

Jeleszuk Kamil  8a

Jakubowicz Igor 8a

Szyjka Paweł 8a

Maleśkiewicz Kacper 8a

Łobacz Andrzej 8a

Zając Oskar 7b

Olszewski Dominik 7b

Aleksiejewicz Kajetan  7b

Andrzejuk Bartosz 7b

Pajdowski Daniel 7b

 

opiekun drużyny : Andrzej Kobyłka

Finał Województwa Lubelskiego w szachach drużynowych

Igrzyska Dzieci

 

Zawody odbyły się dn. 15-12-2023 w Zamościu

  

Uczniowie naszej szkoły wywalczyli :

 

  III miejsce w Finale Województwa Lubelskiego  

w szachach drużynowych. Igrzyska Dzieci.

 

Skład drużyny :

Waszczuk Maciej  6b

Korpysz Hanna   5b

Micor Igor   6a

Mielnicka Emilia  6b

Maleśkiewicz  Dominik 6b

 

Opiekun drużyny : Andrzej Kobyłka

 

 

 

 


Sukcesy uczniów ZPO2 w Lubelskiej Lidze Szachowej do lat 13

 

 

Po kilku latach w województwie  lubelskim wróciła Szkolna Liga Szachowa pod nazwą: I Edycja Lubelskiej Ligi Szachowej do lat 13.

12 grudnia w Szkole Podstawowej nr 2. w Radzyniu Podlaskim odbył się drugi turniej w tej edycji.
Naszą szkołę reprezentował Igor Micor (6a), oraz Hanna Korpysz (5b).
Igor Micor zajmuje 2 miejsce w całym turnieju do lat 13, oraz uzyskuje 2 miejsce w kwalifikacji do lat 11 dzięki czemu wchodzi do szerokiej kadry wojewódzkiej w szachach do lat 11.
Hanna Korpysz uzyskuje wysokie 13 miejsce (na 48 zawodników)  i również zdobywa kwalifikację do szerokiej kadry wojewódzkiej w szachach do lat 11
Tempo gry: 10 m+5 s

Organizator: Lubelski Wojewódzki Związek Szachowy
Dokładne wyniki pod linkiem: https://www.chessarbiter.com/turnieje/2023/ti_8398/final_standings&7.html

A. Micor

Finał Powiatu Bialskiego w szachach drużynowych

Zawody odbyły się dn. 17-11-2023 w ZPO nr 3 Międzyrzec Podlaski

 

Uczniowie naszej szkoły wywalczyli :

 

  I miejsce w Finale Powiatu Bialskiego  w szachach drużynowych. Igrzyska Dzieci.

 

 

Skład drużyny :

Korpysz Hanna   5b

Micor Igor   6a

Waszczuk Maciej  6b

Mielnicka Emilia  6b

Maleśkiewicz Dominik 6b

 

 III miejsce w Finale Powiatu Bialskiego  w szachach drużynowych. Igrzyska Młodzieży.

  

 

Skład drużyny :

Golec Julia 7b

Maleśkiewicz Kacper  8a

Korpysz Antoni  8a

Szyjka Adam 8a

Kowalczyk Szymon 8a

 

Opiekun drużyny : Andrzej Kobyłka

Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych 13.09.2023 r.

Park Potockich w Międzyrzecu Podlaskim

zobacz zdjęcia

Klasa III Dziewczęta:

1.      Kieruczenko Helena III A

2.      Sidorczuk Dominika III B

3.      Martyniuk Anita III B

4.      Czernik Nikola III B

5.      Śledź Amelia III B

6.      Małek Łucja III A

7.      Smoter Aleksandra III A

8.      Szostkiewicz Laura III A

9.      Cieśla Lena III B

10.  Marczuk Maja III A

11.  Kaspanov Svetlana III B

12.  Truba Katarzyna III A

13.  Jaszewska Lena III B

14.  Bagińska Aleksandra III B

15.  Mieczaj Adrianna III A

16.  Gruszczyńska Weronika III B

17.  Marhunava Yuliia III B

Klasa III Chłopcy:

1.      Sobowicz Antoni III A

2.      Konaszuk Filip III B

3.      Kalisz Fabian III A

4.      Rowiński Antoni III A

5.      Nestorowicz Igor III B

6.      Ściuba Filip III B

7.      Szcześniak Bartosz III B

8.      Zaniewicz Dominik III B

9.      Draszkiewicz Dominik III B

10.  Rumiński Robert III A

11.  Rogala Wiktor III B

12.  Poniatowski Marcin III A

13.  Sobeszuk Kacper III B

14.  Pulik Paweł III B

15.  Zgorzałek Bartek III A

16.  Matejek Bartłomiej III B

17.  Kurowski Paweł III A

18.  Osiej Alek III A

Klasa IV Dziewczęta:

1.       Świderska Wiktoria IV A

2.      Tymoszuk Julia IV A

3.      Pruszczak Oliwia IV A

4.      Wróblewska Natalia IV A

5.      Siljańczuk Oliwia IV A

6.      Cieśla Lena IV B

7.      Horbowiec Jagoda IV A

8.      Vdowiczenko Inna IV A

9.      Żebrowska Marcela IV B

10.  Nikończuk Zoja IV B

11.  Radzikowska Hanna IV B

12.  Makaruk Hanna IV B

13.  Koszołko Karolina IV A

14.  Bołba Barbara IV B

15.  Kubik Karolina IV A

Klasa IV Chłopcy:

1.      Chwedoruk Bartosz IV A

2.      Piwowar Dawid IV A

3.      Sawczuk Adrian IV A

4.      Borysiak Antoni IV A

5.      Andrzejczuk Tomasz IV B

6.      Trehero Artem IV B

7.      Aleksiejewicz Krystian IV A

8.      Malczuk Rafał IV B

9.      Parafiniuk Nikodem IV A

10.  Błyskun Marcin IV A

11.  Kokriev Andriej IV A

12.  Deneka Olek IV B

 

 

Klasa V-VI Dziewczęta:

1.      Panasiuk Zuzanna VI A

2.      Juszczak Lena VI A

3.      Bujek Amelia VI A

4.      Ściuba Maja VI B

5.      Cieśla Alicja V B

6.      Łukasik Karolina V B

7.      Idzikowska Aleksandra VI A

8.      Haberczuk Jagoda VI A

9.      Kowalczyk Marta V A

10.  Stefańczuk Maria V A

11.  Serafinowicz Lena VI B

12.  Goławska Julia V B

13.  Włoszek Nadia V B

14.  Olszewska Natalia VI A

15.  Mankiewicz Aleksandra V A

16.  Wróblewska Nina V A

17.  Krasuska Lena V B

18.  Kozłowicz Laura V A

19.  Wieliczko Karolina VI A

20.  Dankowska Oleksandra V A

Klasa V-VI Chłopcy:

1.      Kijaczko Wiktor VI A

2.      Fitulski Filip VI A

3.      Kieruczenko Jakub VI A

4.      Tarasiuk Norbert V A

5.      Horbowiec Piotr V A

6.      Micor Igor VI A

7.      Martyniuk Herman V A

8.      Bobruk Kacper V B

9.      Oksiejuk Tymek V B

10.  Marzel Franciszek V B

11.  Sójka Szymon VI A

12.  Oksejuk Filip VI A

13.  Kondraciuk Paweł VI A

14.  Maleśkiewicz Dominik VI B

15.  Malczuk Łukasz V B

16.  Nafalski Oliwier VI B

17.  Idzikowski Bartosz VI B

18.  Gruszczyński Fabian V A

19.  Gruszka Wojciech VI A

20.  Węgrzyniak Dawid VI A

21.  Zajdowski Aleksander VI B

22.  Kochanowski Kacper V A

23.  Filipiuk Cezary V A

24.  Chwedoruk Michał V A

25.  Waszczuk Maciej VI B

26.  Nowosielski Karol VI A

27.  Muszyński Sebastian V B

28.  Sobiczewski Oskar VI A

29.  Czarkowski Marcel VI B

Klasa VII-VIII Dziewczęta:

1.      Horbowiec Alicja VIII A

1.      Karwowska Iga VII B

2.      Wieliczko Natalia VII C

3.      Bielecka Natalia VII A

4.      Golec Julia VII B

5.      Rysak Amelia VII B

6.      Krawczyk Zuzanna VIII A

7.      Gdaczyńska Alicja VII A

8.      Kozak Agata VII C

9.      Zgorzałek Weronika VIII A

10.  Byczyk Gabriela VIII A

11.  Izdepska Waleria VIII A

12.  Ciok Dominika VII B

13.  Chołodzińska Aleksandra VII B

14.  Komakowska Oliwia VII B

15.  Ferens Karolina VII A

 

Klasa VII-VIII Chłopcy:         

1.      Jakubowicz Igor VIII A

2.      Łobacz Andrzej VIII A

3.      Kieczka Łukasz VIII A

4.      Borysiak Mikołaj VIII A

5.      Olszewski Dominik VII B

6.      Maleśkiewicz Kacper VIII A

7.      Nowicki Michał VII C

8.      Grudziński Filip VII A

9.      Mikiciuk Jakub VII C

10.  Kowalczyk Szymon VIII A

11.  Korpysz Antoni VIII A

12.  Gruszczyński Mikołaj VII C

13.  Kasianiuk Jakub VIII A

14.  Droszkiewicz Mikołaj VIII A

15.  Kawęcki Bartosz VIII A

16.  Szaroń Przemysław VIII A

17.  Kozioł Szymon VII C

Danuta Grądkowska

Andrzej Kobyłka

 

 

Rok szkolny 2022/2023

 

Finał Powiatu Bialskiego.  Koszykówka  3 X 3  Dziewcząt. Igrzyska Dzieci

Finał ½  Województwa Lubelskiego w Koszykówce 3 x 3 dziewcząt. Igrzyska Młodzieży

Finału Powiatu Bialskiego w Koszykówce 3 x 3 dziewcząt

Finału Powiatu Bialskiego w Piłce Ręcznej. Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Finału Powiatu Bialskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt .Igrzyska Dzieci

Finał Powiatu Bialskiego. KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT. Igrzyska Dzieci

Koszykówka Dziewczat. Igrzyska Dzieci

Finału Powiatu Bialskiego w Koszykówce Chłopców - Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Finału Powiatu Bialskiego w Koszykówce Dziewcząt - Igrzyska Młodzieży Szkolnej

PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW. Igrzyska Młodzieży

 

PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW. Igrzyska Młodzieży. Rocznik 2008 i młodsi

Gwiazdkowy Turniej Koszykówki Dziewcząt

Gwiazdkowy Turniej Koszykówki  klas 2-3

½ Finał wojewódzki pływanie sztafetowe

Finał Województwa Lubelskiego w szachach drużynowych. Igrzyska Dzieci

Andrzejkowy Turniej Piłki Nożnej klas 2-3

Finał  Powiatu Biała Podlaska w pływaniu

Finał Powiatu Bialskiego w szachach drużynowch

Podsumowanie współzawodnictwa sportowego Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego  w roku szkolnym 2021/2022 – I i II miejsce  ZPO2

Finał Powiatu Bialskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych im. Tadeusza Śledzia przeprowadzonych w dniu 06.10.20022 r. w Sworach

Finału Powiatu Bialskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Szachach

Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych

Turniej o Puchar Starosty Radzyńskiego w Szachach

Szachowa Liga Młodych Mistrzów

Finał Powiatu Bialskiego

 

 KOSZYKÓWKA  3 x 3  DZIEWCZĄT

Igrzyska Dzieci

Biała Podlaska dn. 01-06-2023

 

 

 

Kolejność miejsc:

 

I          Szkoła Podstawowa w Konstantynowie                              - opiekun Michał Jaszczyński           

II        Szkoła Podstawowa Nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim  - opiekun Andrzej Kobyłka

 

 

 

skład drużyny :

 

Chołodzińska Aleksandra 6b

Rysak Amelia 6b

Wieliczko Zuzanna 6b

Golec Julia 6b

Ciok Dominika 6b

Komakowska Oliwia 6b

Kurowska Anna 6b

 

 

opiekun drużyny: Andrzej Kobyłka

 

 

Finał ½  Województwa Lubelskiego w Koszykówce 3 x 3 dziewcząt

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

 

DYSCYPLINA:   koszykówka 3 x 3

 

SZCZEBEL ZAWODÓW:  ½  finał wojewódzki

 

TERMIN:   18.05.2023r.

 

MIEJSCE:  hala Szkoły Podstawowej Nr 2 w Białej Podlaskiej ul. Akademicka 8.

 

GOSPODARZ ZAWODÓW:  Bialski Szkolny Związek Sportowy w Białej Podlaskiej.

 

WYNIKI ZAWODÓW:

 

DZIEWCZĘTA: 

SP Kodeniec- SP 2 Biała Podlaska                          9:7

SP Świdry  - SP 2 Międzyrzec Podlaski                2:4

SP Kodeniec- SP 2 Międzyrzec Podlaski               5:6

SP Świdry  - SP 2 Biała Podlaska                           5:7

SP Kodeniec - SP Świdry                                      8:2

SP 2 Międzyrzec Podlaski - SP 2 Biała Podlaska   2:5

 

KOLEJNOŚĆ  KOŃCOWA:     - Punkty                   -opiekun                        - powiat

 

1.  SP Kodeniec                       -4 pkt. (1)            Tomasz Golecki             parczewski

2.  SP 2 Biała Podlaska            -4 pkt. (1)            Rafał Wlizło                  m. Biała Podl.

3.  SP 2 Międzyrzec Podlaski  - 4 pkt.(-2)          Andrzej Kobyłka                  bialski

4.  SP Świdry                           - 0 pkt.                Jolanta Conkała             łukowski

 

 

         Skład drużyny :

Kuźmiuk Dorota, Mróz Julia, Tarasiuk Wiktoria, Chomiuk Daria, Kalenik Ewelina, Kunaszko Nikola .

 

Opiekun drużyny : Andrzej Kobyłka         

 
 
 
Finału Powiatu Bialskiego w Koszykówce 3 x 3 dziewcząt
Igrzyska Młodzieży, przeprowadzonego w dniu 18.05.2023r. godz. 09.00
– hala Szkoły Podstawowej Nr 2 w Białej Podlaskie.

 

 

 

Kolejność rozgrywanych spotkań - dziewczęta:

 

SP Konstantynów - SP 2 Międzyrzec Podlaski        - 3:7

 

Kolejność miejsc - dziewczęta:

 

I          Szkoła Podstawowa Nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim          - opiekun Andrzej Kobyłka  

II         Szkoła Podstawowa w Konstantynowie                              - opiekun Michał Jaszczyński

 

 

 

 

Skład drużyny :

 Kuźmiuk Dorota, Mróz Julia, Tarasiuk Wiktori, Chomiuk Daria, Kalenik Ewelina, Kunaszko Nikola,

 

Opiekun drużyny : Andrzej Kobyłka

Finału Powiatu Bialskiego w Piłce Ręcznej                      
Igrzyska Młodzieży Szkolnej  
przeprowadzony w dniu 05.04.2023 r. godz. 10.00  – hala Szkoły Podstawowej w Sworach.

  

CHŁOPCY : 

System gier:– podział na pary 2 x 10 minut.

kolejność rozgrywanych spotkań:

 

SP Swory   - SP Nr 2 Międzyrzec Podl.     8:6   

SP Kodeń   - SP Wisznice                          3:6

mecz o III miejsce:

SP Nr 2 Międzyrzec Podlaski – SP Kodeń 7:5

mecz o I miejsce:

SP Swory – SP Wisznice        2:8

kolejność miejsc:

 

I miejsce     SP Wisznice                            - opiekun Rafał Osipiuk         

II                SP Swory                               - opiekun Rafał Hodun

III               SP Nr 2 Międzyrzec Podl.     - opiekun Andrzej Kobyłka

IV               SP Kodeń                               - opiekun Marek Samociuk

 

 

DZIEWCZĘTA :

kolejność rozgrywanych spotkań:

SP Piszczac - SP Nr 2 Międzyrzec Podl.     5:1   

SP Łomazy - SP Swory                    5:2

mecz o III miejsce:

SP Nr 2 Międzyrzec Podlaski – SP Swory 5:

mecz o I miejsce:

SP Piszczac – SP Łomazy       8:2

 

kolejność miejsc:

I miejsce SP Piszczac                                  - opiekun Piotr Kurowski 

II SP  Łomazy                                               - opiekun Marta Bednaruk-Bańkowska

II SP Nr 2 Międzyrzec Podl.                      - opiekun Zbigniew Wasąg

III SP Swory                                                 - opiekun Monika Kiryluk

 

Andrzej Kobyłka

 
 
 Finału Powiatu Bialskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt                                
Igrzyska Dzieci
 dn. 28.03.2023 r. godz. 10.00  – hala Szkoły Podstawowej w Piszczacu.

 

 

System gier – podział na pary gry na krzyż 2 x 10 minut.

 

kolejność rozgrywanych spotkań:

 

SP Łomazy     - SP Nr 2 Międzyrzec Podl.   0:4

SP Piszczac     - SP Swory                             10:0

 

mecz o III miejsce:

 

SP Łomazy     - SP Swory      4:5

 

 

mecz o I miejsce:

 

SP Piszczac     - SP 2 Międzyrzec Podlaski   8:0

 

 

kolejność miejsc:

 

I           SP Piszczac                             - opiekun Piotr Kurowski

II         SP Nr 2 Międzyrzec Podl.     - opiekun  Andrzej Kobyłka

III        SP Swory                                - opiekun Rafał Hodun

IV        SP Łomazy                             - opiekun Artur Romaniuk    

 

 

skład drużyny :

Chołodzińska Aleksandra 6b

Rysak Amelia 6b

Ciok Dominika 6b

Malesa Sara 6b

Golec Julia 6b

Karwowska Iga 6b

Kurowska Anna 6b

Komakowska Oliwia 6b

Wieliczko Zuzanna 6b

Panasiuk Zuzanna 5a

Bujek-Sałata Amelia 5a

Haberczuk Jagoda 5a

Juszczak Lena 5a

 

 

opiekun drużyny: Andrzej Kobyłka

 

Finał Powiatu Bialskiego

 KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT

 

Igrzyska Dzieci

Konstantynów dn. 20-03-2023

 

System gier: podział na pary 4 x 6 minut

 

Kolejność rozgrywanych spotkań:

 

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Międzyrzecu Podl.   -   Szkoła Podstawowa w Łomazach            - 29:0

                            Szkoła Podstawowa w Piszcza  -  Szkoła Podstawowa w Konstantynowie   - 4:22

 

mecz o III miejsce:

 

SP Łomazy - SP Piszczac         - 2:18

 

mecz o I miejsce:

 

SP nr 2 Międzyrzec Podl.- SP Konstantynów    - 7:31

 

 

Kolejność miejsc:

 

I        Szkoła Podstawowa w Konstantynowie                          - opiekun Michał Jaszczyński  

II       Szkoła Podstawowa Nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim      - opiekun Andrzej Kobyłka

III      Szkoła Podstawowa w Piszczacu                                    - opiekun Piotr Kurowski           IV     Szkoła Podstawowa w Łomazach                                   - opiekun Ireneusz Korszeń

 

 

skład drużyny :

 

Chołodzińska Aleksandra 6b

Rysak Amelia 6b

Wieliczko Zuzanna 6b

Golec Julia 6b

Ciok Dominika 6b

Malesa Sara 6b

Karwowska Iga 6b

Komakowska Oliwia 6b

Kurowska Anna 6b

Panasiuk Zuzanna 5a

Bujek-Sałata Amelia 5a

Haberczuk Jagoda 5a

Juszczak Lena 5a

Szabaciuk Joanna 5a

 

opiekun drużyny: Andrzej Kobyłka

 

 

KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT

 

Igrzyska Dzieci

ZPO Nr 2 Międzyrzec Podl.  dn. 15-03-2023

 

szczebel rozgrywek : między – gmina

 

SP 2 Międzyrzec Podl      26 : 6      SP Drelów

 

skład drużyny :

Chołodzińska Aleksandra 6b

Rysak Amelia 6b

Wieliczko Zuzanna 6b

Golec Julia  6b

Ciok Dominika 6b

Malesa Sara 6b

Karwowska Iga 6b

Komakowska Oliwia 6b

Kurowska Anna 6b

Panasiuk Zuzanna 5a

Bujek-Sałata Amelia 5a

Haberczuk Jagoda 5a

Juszczak Lena 5a

Szabaciuk Joanna 5a

 

opiekun drużyny: Andrzej Kobyłk
 
 
Finału Powiatu Bialskiego w Koszykówce Chłopców - Igrzyska Młodzieży Szkolnej,
przeprowadzonego w dniu 14.03.2023r. godz. 10.00
– hala Szkoły Podstawowej w Sławacinku Starym.

 

 

 

System gier: gry na krzyż 2 x 10 minut

 

Kolejność rozgrywanych spotkań:

 

SP Wisznice                   - SP Kodeń           12:4

SP 2 Międzyrzec Podl.   - SP Janów Podl.  15:3

 

 

mecz o III miejsce:

 

SP Kodeń - SP Janów Podl.               3:9

 

 

mecz o I miejsce:

 

SP nr 2 Międzyrzec Podl.- SP Wisznice     8:5

 

 

 

Kolejność miejsc:

 

 

I      Szkoła Podstawowa nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim - opiekun Andrzej Kobyłka

II         Szkoła Podstawowa w Wisznicach                                        - opiekun Piotr Osipiuk

III        Szkoła Podstawowa w Janowie Podlaskim                           - opiekun Jarosław Hryciuk

IV        Szkoła Podstawowa w Kodniu                                              - opiekun Marek Samociuk

 

 

Puchar Starosty Powiatu Bialskiego, oraz awans do rejonu otrzymała drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim w składzie:

 

Woliński Maksymilian,

Pietruk Kacper,

Sykterz Patryk,

Goławski Wojciech,

Leszczuk Hubert,

Łukasik Kacper,

 Łobacz Andrzej, 

Nestorowicz Bartosz,

Bojaczuk Piotr.

 

 

 

 

 

 

Andrzej Kobyłka

 
Finału Powiatu Bialskiego w Koszykówce Dziewcząt - Igrzyska Młodzieży Szkolnej,

 

przeprowadzonego w dniu 14.03.2023r. godz. 10.00
– hala Szkoły Podstawowej w Sławacinku Starym.

 

 

 

System gier: gry na krzyż 2 x 10 minut

 

Kolejność rozgrywanych spotkań:

 

SP Sławacinek Stary   - SP nr 2 Międzyrzec Podl.    8:20

SP Wisznice                - SP Piszczac                          2:28

 

mecz o III miejsce:

 

SP Sławacinek Stary - SP Wisznice               24:4

 

mecz o I miejsce:

 

SP nr 2 Międzyrzec Podl.- SP Piszczac         8:10

 

Kolejność miejsc:

 

 

I           Szkoła Podstawowa w Piszczacu                                          - opiekun Piotr Kurowski

II        Szkoła Podstawowa nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim- opiekun Wasąg Zbigniew

III        Szkoła Podstawowa w Sławacinku Starym                           - opiekun Mateusz Cydejko

IV        Szkoła Podstawowa w Wisznicach                                        - opiekun Dorota Nuszczyk

 

 

 

 

 

Andrzej Kobyłka

 

 

PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW

 

Igrzyska Młodzieży

Rocznik 2008 i młodsi

ZPO Nr 2 Międzyrzec Podlaski    dn. 10-03-2023

 

 

szczebel rozgrywek : gmina

ZPO Nr 2  Międzyrzec Podl   7 : 1   ZPO Nr 1 Międzyrzec Podl

 

 

 

skład drużyny :

 

Woliński Maksymilian  8b

Sykterz Patryk 8b

Pietruk Kacper  8a

Łukasik Kacper  8a

Goławski Wojciech 8b

Hajczuk Piotr  8b

Nestorowicz Bartosz  8b

Leszczuk Hubert 8b

Antoniak Kacper 8c

Serafinowicz Ksawery 8c

 

 

opiekun drużyn : Andrzej Kobyłka

 

PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW

 

Igrzyska Młodzieży

Rocznik 2008 i młodsi

ZPO Nr 2 Międzyrzec Podl.    dn. 02-03-2023

 

 

szczebel rozgrywek : gmina

ZPO Nr 2  Międzyrzec Podl   22 : 18   ZPO Nr 3 Międzyrzec Podl

 

 

szczebel rozgrywek : między – gmina

ZPO Nr 2  Międzyrzec Podl   28 : 13   SP Drelów

 

 

skład drużyny :

 

Pietruk Kacper  8a

Łukasik Kacper  8a

Woliński Maksymilian  8b

Sykterz Patryk 8b

Goławski Wojciech 8b

Hajczuk Piotr  8b

Nestorowicz Bartosz  8b

Bojaczuk Piotr  8b

Panasiuk Michał 8b

Leszczuk Hubert 8b

Łobacz Andrzej  7a

Borysiak Mikołaj  7a

Jeleszuk Kamil 7a

 

opiekun drużyn: Andrzej Kobyłka

 

GWIAZDKOWY TURNIEJ KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT

 

16-12-2022

 

KLASY IV – VI

 

I miejsce klasa  6 B

II miejsce klasa  5 A

III miejsce klasa  5 B

IV miejsce klasa  6 C

V miejsce klasa  4 A

VI miejsce klasa  4 B

 

 

KLASY VII – VIII

 

I miejsce klasa  8 A

II miejsce klasa  8 B

III miejsce klasa  7 A

 

 

Andrzej Kobyłka

zobacz zdjęcia

Gwiazdkowy Turniej Koszykówki  klas 2-3

 

 

Turniej odbył się dn. 14-12-2022 w hali sportowej. Wzięły w nim udział klasy 2a, 2b, 3a i 3b.

 

Zawody uświetnił występ cheerleaderek z klasy 3b.

 

 

Wyniki zawodów :

 

dziewczęta klas drugich :

I miejsce klasa 2a

II miejsce klasa 2b

 

chłopcy klas drugich :

I miejsce klasa 2a

II miejsce klasa 2b

 

 

dziewczęta klas trzecich :

I miejsce klasa 3b

II miejsce klasa 3a

 

chłopcy klas trzecich :

I miejsce klasa 3a i 3b (remis 5:5)

 

 

 

Andrzej Kobyłka

 

½ Finał wojewódzki pływanie sztafetowe

KOMUNIKAT  KOŃCOWY  ZAWODÓW

IGRZYSKA  DZIECI  – dziewczęta i chłopcy

 

Dyscyplina:  Pływanie sztafetowe i indywidualne

Szczebel zawodów:  ½ Finał wojewódzki

Termin: 07.12.2022r                                             

Miejsce: basen I LO Biała Podlaska ul. Kraszewskiego 1

Gospodarz zawodów: Bialski Szkolny Związek Sportowy w Białej Podlaskiej

 

Sztafeta chłopców ZPO Nr 2 zajęła V miejsce.

 

Skład drużyny :

 

Maleśkiewicz Dominik

Nafalski Oliwier

Węgrzyniak Dawid

Kijaczko Wiktor

Bobruk Kacper

Czyżewski Dawid

 

opiekun drużyny : Andrzej Kobyłka

 

Finał Województwa Lubelskiego w szachach drużynowch

Igrzyska Dzieci

 

Zawody odbyły się dn. 06-12-2022 w Zamościu

 

 

Uczniowie naszej szkoły wywalczyli :

  III miejsce w Finale Województwa Lubelskiego  

w szachach drużynowych. Igrzyska Dzieci.

 

 

Skład drużyny :

Korpysz Hanna   4b

Micor Igor   5a

Golec Julia  6b

Waszczuk Maciej  5b

Mielnicka Emilia  5b

Maleśkiewicz  Dominik 5b

 

 

 

 

 

 

Igrzyska Dzieci kolejność miejsc:

 

1.      SP 3 Lubartów

2.      SP 2 Radzyń Podlaski

3.      SP 2  Międzyrzec Podlaski    

4.      SP Jakubowice Konińskie

5.      SP 6 Zamość

6.      SP Tereszpol-Kukiełki

7.      SP 2 Tomaszów Lubelskie

8.      SP 4 Biała Podlaska

9.      SP 2 Puławy

10.  SP 7 Świdnik

11.  SP 16 Lublin

12.  SSP Kraśnik

13.  SP Juliopol

14.  SSP Kraśnik

15.  SP 5 Chełm

16.  ZSP Janów Podlaski

17.  SP Okrzów

 

 

Opiekun drużyny : Andrzej Kobyłka

zobacz zdjęcia

 

 

Andrzejkowy Turniej Piłki Nożnej klas 2-3

 

Turniej odbył się dn. 30-11-2022 na hali sportowej. Wzięły w nim udział klasy 2a, 2b, 3a i 3b. Wszystkie mecze zakończyły się remisami. Każda drużyna została nagrodzona dyplomami.

 

 

Andrzej Kobyłka

 

Finał  Powiatu Biała Podlaska w pływaniu

29.11.2022r Międzyrzec Podlaski

 

Igrzyska Dzieci

Sztafety 6x25m st. dow.

Dziewczęta

1.     SP 3 Międzyrzec Podlaski                 1;47,73

2.       SP 2 Międzyrzec Podlaski               2;13,08

Idzikowski Wiktor 5b, Maleśkiewicz Dominik 5b, Nafalski Oliwier 5b, Waszczuk Maciej 5b, Kijaczko Wiktor 5a, Węgrzyniak Dawid 5a.

3.     SP Łomazy                                       2;43,81

 

Wyścigi  indywidualne

Dziewczęta

50m st. dow.

1.     Amelia Wojrach                    0;38,13              SP 2 M-c Podl.

2.     Iga Karwowska                     0;38,45              SP 2 M-c Podl.

3.     Natalia Dmitruk                      0;41,94                SP 3 M-c Podl.

4.     Malwina Jaszczuk                   0;42,73                SP 1 M-c Podl.

5.     Anna Nesterowicz                   0;43,22                SP 3 M-c Podl.

6.     Oliwia Tutka                           0;43,91                SP 1 M-c Podl.

7.     Maja Petruczenko                   0;44,01                SP 3 M-c Podl.

8.     Hanna Mikołajczuk                 0;53,22                SP 2 M-c Podl.

9.     Jagoda Haberczuk                0;53,60              SP 2 M-c Podl.

10.  Laura Cybulska                      1;16,94                SP Łomazy

50m st. grzb.

1.     Nina Babych                           0;39,80                SP 3 M-c Podl.

2.     Zuzanna Stefaniuk                   0;44,92                SP 3 M-c Podl.

3.     Martyna Zając                         0;48,48                SP  Sławacinek Stary

4.     Lena Jakimiak                         0;56,76                SP Rokitno

5.     Natasza Suchodolska               0;56,98                SP 3 M-c Podl.

6.     Ewa Sobychowicz                   1;17,99                SP Łomazy

7.     Karolina Chomiuk                1;18,13                SP 2 M-c Podl.

 

Chłopcy

50m st. dow.

1.     Aleks Waszczuk                      0;34,22                SP 3 M-c Podl.

2.     Maksymilian Wysokiński        0;37,77                SP 3 M-c Podl.

3.     Hubert Terlikowski                 0;41,93                SP 3 M-c Podl.

4.     Szymon Szostkiewicz              0;42,69                SP 1 M-c Podl.

5.     Wiktor Kijaczko                    1;07,76                SP 2 M-c Podl.

6.     Filip Rogoźnicki                     1;08,26                SP Sławacinek Stary

 

50m st. klas.

1.     Mikołaj Cuch                          0;42,87                SP Sławacinek Stary

2.     Filip Lubiejewski                    0;47,41                SP 3 M-c Podl.

3.     Bartek Antończuk                   0;51,06                SP 3 M-c Podl.

4.     Marcel Łosicki                        0;54,69                SP 3 M-c Podl.

5.     Bartosz Idzikowski                1;03,25                SP 2 M-c Podl.

6.     Oliwier Nafalski                    1;11,22                SP 2 M-c Podl.

 

Igrzyska Młodzieży

Sztafety 6x25m st. dow.

Chłopcy

1.     SP 3 Międzyrzec Podlaski                 1;41,41

2.     SP Łomazy                                       2;28,62

3.     SP 2 Międzyrzec Podlaski               2;29,51

Maleśkiewicz Kacper 7a, Korpysz Antoni 7a, Chwedoruk Jan 8a, Leszczuk Hubert 8b, Goławski Wojciech 8b, Nowik Denis 7a,

 

 

Finał Powiatu Bialskiego w szachach drużynowch

 

Zawody odbyły się dn. 18-11-2022 w ZPO nr 3 Międzyrzec Podlaski

  

Uczniowie naszej szkoły wywalczyli :

 

  I miejsce w Finale Powiatu Bialskiego  w szachach drużynowych. Igrzyska Dzieci.

 

Skład drużyny :

Korpysz Hanna   4b

Micor Igor   5a

Golec Julia  6b

Waszczuk Maciej  5b

Mielnicka Emilia  5b

Maleśkiewicz  Dominik 5b

  

 

System gier: tempo gry 15 minut.

 

 

 

 

 

Igrzyska Dzieci kolejność miejsc:

 

1.      SP 2  Międzyrzec Podlaski    4 pkt.   opiekun  Andrzej Kobyłka

2.      SP 3  Międzyrzec Podlaski-  4 pkt.    opiekun  Bożena Węgrzyniak

3.      SP 9  Misie      -                      1 pkt.   opiekun  Łukasz Męczyński

 

 

Puchar  Starosty Powiatu Bialskiego oraz awans do finału wojewódzkiego otrzymała drużyna Szkoły Podstawowej Nr 2 w  Międzyrzecu Podlaskim w składzie: Golec Julia, Korpysz Hanna, Maleśkiewicz Dominik, Micor Igor, Mielenicka Emilia, Waszczuk Maciej.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

 

 

 

Igrzyska Młodzieży Skolnej  kolejność miejsc:

 

1.SP  Misie                               6 pkt.            opiekun  Łukasz Męczyński

2.SP 2  Międzyrzec Podlaski-  3 pkt.            opiekun  Andrzej Kobyłka

3.SP 1  Międzyrzec Podlaski   2 pkt.            opiekun  Andrzej Chmielewsk

4.SP Rogożnica                      1 pkt.                   opiekun  Anna Matwiejuk

 

 

 

 

 II miejsce w Finale Powiatu Bialskiego  w szachach drużynowych. Igrzyska Młodzieży

 

 

Skład drużyny :

Kuźmiuk Dorota   8a

Bojaczuk Piotr  8b

Maleśkiewicz Kacper  7a

Korpysz Antoni    7a

Szyndler Milena  8a

 

 

Opiekun drużyny : Andrzej Kobyłka

 

 

Ogromny sukces ZPO Nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim

 

Nasz szkoła zajęła I i II miejsce w podsumowaniu współzawodnictwa sportowego Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego  w roku szkolnym 2021/2022

 

 

 

       

 IGRZYSKA      MŁODZIEŻY

 

I      - miejsce   SP 2  Miedzyrzec Podl.

720

 

II     - miejsce   SP  Swory

615

 

III    - miejsce   SP 3 Miedzyrzec Podl.

519

 

IV    - miejsce   SP Piszczac                                  

                      490

 

V     - miejsce   SP  Janów Podlaski        

260

 

VI    - miejsce   SP Rossosz

240

 

VII   - miejsce   SP 1 Międzyrzec Podl.

210

 

VIII  - miejsce   SP Konstantynów

200

 

IX    - miejsce    SP Rzeczyca

150

 

X     - miejsce    SP 1 Terespol

146

 

XI    - miejsce    SP Leśna Podlaska

140

 

XII   - miejsce    SP Dołha

129

 

XIII  - miejsce    SP Rokitno

110

 

XIV  - miejsce   SP Tuczna

100

 

XV   - miejsce   SP Misie

80

 

XVI  - miejsce   SP Kodeń

60

 

XVII - miejsce   SP Drelów

40

 

         - miejsce   SP Wisznice

40

 

XIX  - miejsce   SP  Zalesie

30

 

XX   - miejsce    SP Małaszewicze

20

 

        - miejsce    SP Sławacinek 

20

 

        - miejsce    SP Tłuściec

20

 

         - miejsce   SP Woskrzenice Duże

20

 

XXIV- miejsce   SP Sławatycze               

14

 

 

 

 

 

IGRZYSKA DZIECI

 

I - miejsce       SP Swory

 

925

 

 

II - miejsce      SP 2 Międzyrzec Podl.

 

850

 

 

III - miejsce      SP Piszczac

 

432

 

 

IV - miejsce     SP 3Międzyrzec Podl.            

 

379

 

 

V - miejsce      SP  1 Terespol                        

 

375

 

 

VI - miejsce     SP Sławatycze

 

252

 

 

VII - miejsce    SP Rossosz

 

230

 

 

VIII - miejsce   SP Konstantynów

 

220

 

 

IX - miejsce     SP Sosnówka

 

200

 

 

X - miejsce      SP Janów Podlaski

 

160

 

 

XI  -miejsce     SP Wisznice

 

120

 

 

XII - miejsce    SP Łomazy

 

117

 

 

XIII - miejsce    SP Rokitno

 

100

 

 

XIV - miejsce   SP Dołha

 

90

 

 

XV  - miejsce   SP Cicibór Duży

 

70

 

 

      - miejsce  SP Styrzyniec

 

70

 

 

XVII - miejsce  SP Rzeczyca

 

60

 

 

XVIII -miejsce  SP Grabanów

 

50

 

 

XIX  - miejsce   SP Sławacinek

 

40

 

 

XX   - miejsce   SP Motwica

 

20

 

 

       - miejsce   SP Tłuściec

 

20

 

 

XXII  - miejsce   SP Dobryń Duży

 

12

 

 

XXIII - miejsce   SP Dubica

 

7

 

 

       - miejsce   SP Zalesie                 

 

7

 

 

XXV - miejsce   SP Małaszewicze

 

4

 

 

 

 

Andrzej Kobyłka

 

 

Komunikat końcowy

Finału Powiatu Bialskiego w Indywidualnych

Biegach Przełajowych im. Tadeusza Śledzia

 przeprowadzonych w dniu 06.10.20022 r. w Sworach

 

 

DZIEWCZĘTA  rocznik 2011  KLASA V

 

1 miejsce – Kinga Zaśkiewicz – Leśna Podl. -10 p.

2 m. – Aniela Chiluk – S.P. nr 1 Terespol – 9 p.

3 m. – Milena Pikuła – Piszczac – 8 p.

4 m. – Karolina Zalewska – Janów Podl. – 7 p.

5 m. – Aleksandra Turska – Woskrzenice Duże  - 6 p.

6 m. – Martyna Makarewicz – Janów Podl. – 5 p.

7 m. – Zofia Kożuchowska – Piszczac – 4 p.

8 m. – Karolina Scecewicz – Piszczac – 3 p.

9 m. – Zuzanna Kurowska – Piszczac – 2 p.

10 m. – Aleksandra Rendziak – 1 p.

11 m. – Maja Sebastjaniuk – S.P. nr 1 Terespol

12 m. – Nicola Lecyk - S.P. nr 2 Międzyrzec Podl.

13 m. – Aleksandra Ksieniewicz – Janów Podl.

14 m. – Nikola Kozik – Woskrzenice Duże

15 m. – Zuzanna Stefaniuk - S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.

16 m. – Zuzanna Przybylska – Janów Podl.

17 m. – Zuzanna Panasiuk - S.P. nr 2 Międzyrzec Podl.

18 m. – Blanka Sekuła – Leśna Podl.

19 m. – Julia Siłaczuk – Swory

20 m. – Julia Bilicz – Janów Podl.

21 m. – Michalina Hodun -  Swory

22 m. – Barbara Kośla-Lelek – Rogoźnica

23 m. – Karina Barczuk – Rogoźnica

24 m. – Kamila Koczkodaj – Swory

25 m. – Maria Kopacz – Zalesie

 

opiekun drużyny : Andrzej Kobyłka

 

 

 

CHŁOPCY    rocznik 2011 KLASA V

 

1 miejsce – Franciszek Kondraciuk –Piszczac 10 p.

2 m. – Julian Mikulski – Leśna Podl. – 9 p.

3 m. – Maksymilian Kuźnicki – S.P. nr 1 Terespol – 8 p.

4 m. – Dawid Romaniuk – S.P. nr 1 Terespol – 7 p.

5 m. – Mikołaj Cuch – Sławacinek Stary – 6 p.

6 m. – Filip Janczuk – Janów Podl. – 5 p.

7 m. – Jakub Koszołko – Woskrzenice Duże – 4 p.

8 m. – Eryk Steć –S.P. nr 1  Terespol – 3 p.

9 m. – Mksymilian Cap – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl. – 2 p.

10 m. – Jakub Filipiuk – Leśna Podl. – 1 p.

11 m. -  Szymon Kredens – Piszczac

12 m. – Filip Fitulski - S.P. nr 2 Międzyrzec Podl.

13 m. – Aleksander Wysokiński - S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.

14 m. – Szymon Marczewski – S.P. nr 1 Terespol

15 m. – Hubert Hubczyk – Piszczac

16 m. – Oliwier Chutny – Swory

17 m. – Piotr Wójcicki – Rogoźnica

18 m. – Antoni Pietruczuk – Piszczac

19 m. – Szymon Paszkiewicz – Woskrzenice Duże

20 m. – Filip Monastyrski – Styrzyniec

21 m. – Kacper Denisiuk – Leśna Podl.

22 m. - Marcel Przybylski – Janów Podl.

23 m. – Michał Dyrdowski – Łomazy

24 m. – Patryk Łobacz - S.P. nr 2 Międzyrzec Podl.

25 m. – Gabriel Sacewicz – Wólka Dobryńska

26 m. – Jan Hawryluk – Leśna Podl.

27 m. – Dawid Stasiewicz - S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.

28 m. – Szymom Sawczuk – Rogoźnica

29 m. – Łukasz Oleksiuk – Rogoźnica

30 m. – Antoni Owczaruk – Piszczac

31 m. – Wojciech Biernacki – Piszczac

32 m. – Paweł Ochijewicz – Sławacinek Stary

33 m. – Maciej ? – Sławacinek Stary

34 m. – Marcin Olesiejuk – Swory

35 m. – Aleksander Tarasiuk – Styrzyniec

36 m. – Szymon Turyk – Dołha

37 m. – Karol Okniński - S.P. nr 2 Międzyrzec Podl.

38 m. – Michał Winiewski – Styrzyniec

39 m. – Bartłomiej Klimkiewicz – Zalesie

40 m. – Maciej Serafinowicz – Dołha

41 m. – Mateusz Skwarek - S.P. nr 2 Międzyrzec Podl.

42 m. – Krzysztof Parafiniuk – Piszcac

43 m. – Wojciech Siłaczuk – Swory

44 m. – Wojciech Olszewski – Swory

45 m. – Dawid Gromadzki – Swory

 

opiekun drużyny : Andrzej Kobyłka

 

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

DZIEWCZĘTA  rocznik 2009-2008  KLASA VII-VIII

 

1 miejsce – Amelia Czuchan – Janów Podl. – 10 p.

2 m. – Weronika Olichwiruk – Piszczac – 9 p.

3 m. – Marcelina Daniluk – Wólka Plebańska – 8 p.

4 m. – Justyna Kaczanowicz –Piszczac – 7 p.

5 m. – Ewelina Ostapiuk – Janów Podl. – 6 p.

6 m. – Justyna Sacharczuk – Wisznice – 5 p.

7 m. – Blanka Najdyhor – Piszczac – 4 p.

8 m. – Magdalena Lesiuk – Rogoźnica – 3p.

9 m. – Amelia Koślacz – Rogoźnica – 2 p.

10 m. – Lena Gdula – Piszczac – 1 p.

11 m. – Marharyta Ryzhuk – Rogoźnica

12 m. – Julia Witkowicz – S.P. nr 1 Terespol

13 m. – Karolina Tymoszuk - S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.

14 m. – Maja Dąbrowska – S.P. nr 1 Terespol

15 m. – Ewa Stefaniuk - S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.

16 m. – Dorota Kuźmiuk - S.P. nr 2 Międzyrzec Podl.

17 m. – Milena Szyndler - S.P. nr 2 Międzyrzec Podl.

18 m. – Oliwia Gadacsi - S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.

19 m. – Anna Horova – Rogoźnica

20 m. – Zuzanna Rypińska – Rogoźnica

21 m. – Nina Babych - S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.

22 m. – Zuzanna Parafiniuk - S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.

23 m. – Amina Peholkina - S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.

24 m. – Anastasiia Horova – Rogoźnica

25 m. – Urszula Melaniuk – Swory

26 m. – Zuzanna Mikiciuk – Swory

27 m. – Kamila Brankiewicz - S.P. nr 2 Międzyrzec Podl.

28 m. – Julia Wiśniewska - S.P. nr 2 Międzyrzec Podl.

29 m. – Janina Domańska - S.P. nr 2 Międzyrzec Podl.

30 m. – Natalia Węgrzyniak – Rogoźnica

31 m. – Lena Wasilewska - S.P. nr 2 Międzyrzec Podl.

 

opiekun drużyny : Danuta Grądkowska

 

 

 

CHŁOPCY   rocznik 2009 – 2008 KLASA VII-VIII

 

1 miejsce –Maciej Kajka – Janów Podl. – 10 p.

2 m. – Michał Grochowski – Swory – 9 p.

3 m. – Michał Michaluk – Rogoźnica – 8 p.

4 m. – Piotr Trochym – Woskrzenice Duże – 7 p.

5 m. – Szymon Lewczuk – S.P. nr 1 Terespol – 6 p.

6 m. – Michał Różnowicz – Wisznice – 5 p.

7 m. – Mikołaj Urbańczuk – Janów Podl. – 4 p.

8 m. – Mikołaj Abramowski – Janów Podl. -3 p.

9 m. – Daniel Szczygieł – S.P. nr 1 Terespol – 2 p.

10 m. – Krystian Kołodziejczak – Piszczac – 1 p.

11 m. – Eryk Kolenda – Piszczac

12 m. – Kovalov Danil - S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.

13 m. – Emil Sosnowski - S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.

14 m. – Michał Kozłowski – S.P. nr 1 Terespol

15 m. -  Kacper Hryciuk – Janów Podl.

16 m. – Hubert Leszczuk - S.P. nr 2 Międzyrzec Podl.

17 m . – Marcel Borodijuk – Sławacinek Stary

18 m. – Radosław Tomczuk – Wisznice

19 m. – Bartłomiej Szutko – Swory

20 m. – Mateusz Łukaszuk – Piszczac

21 m. – Bartosz Pietruk - S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.

22 m. – Kamil Pykało – Zalesie

23 m. – Hubert Kuchnio – Wólka Dobryńska

24 m. – Łukasz Siłaczuk – Swory

25 m. – Bartosz Michalak – Piszczac

26 m. – Kacper Antoniak - S.P. nr 2 Międzyrzec Podl.

27 m. – Kevin Mollo – Sławacinek Stary

28 m. – Paweł Hubczuk – Piszczac

29 m . – Wojciech Goławski - S.P. nr 2 Międzyrzec Podl.

30 m. – Piotr Hajczuk - S.P. nr 2 Międzyrzec Podl.

31 m. – Bartek Majczyna - S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.

32 m. – Paweł Krasucki – Swory

33 m. – Szymon Trochymiuk – Rogoźnica

34 m. – Maciej Piotrowicz – Swory

35 m. – Karol Charczuk - S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.

36 m. – Karol Majczyna - S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.

37 m. – Damian Andrusiuk – Sławacinek Stary

38 m. – Wojciech Sawczuk – Swory

39 m. – Patryk Smarzewski – Swory

40 m. – Adrian Tywoniuk - S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.

41 m. – Marcel Lubański – Sławacinek Stary

42 m. – Karol Jankowski – Sławacinek Stary

43 m. – Gabriel Mazurek - S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.

44 m. – Tymoteusz Melaniuk – Swory

45 m. – Szymon Kasjaniuk – Swory

46 m. – Mateusz Szydłowski

 

opiekun drużyny : Andrzej Kobyłka

 

 

 

Andrzej Kobyłka

Finału Powiatu Bialskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców

 

Zawody odbyły się dn. 04.10.2022 r. w Wisznicach.

 

 

Uczniowie naszej szkoły zajęli :

 

 

      Igrzyska Dzieci :

 

dziewczęta – VIII miejsce

 

skład drużyny :

 

Panasiuk Zuzanna

Lecyk Nikola

Komakowska Oliwia

Bujek Amelia

Giersz Zuzanna

Rysak Amelia

Szabaciuk Joanna

 

opiekun drużyny : Andrzej Kobyłka

 

 

 chłopcy – VIII miejsce

 

skład drużyny :

 

Fitulski Filip

Skwarek Mateusz

Łobacz Patryk

Okniński Karol

 

opiekun drużyny : Andrzej Kobyłka

 

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej :

 

dziewczęta – VII miejsce

 

skład drużyny :

 

Kuźmiuk Dorot

Szyndler Milena

Wasilewska Lena

Brankiewicz Kamila

Wiśniewska Julia

Kalenik Ewelina

Domańska Janina

 

opiekun drużyny : Grądkowska Danuta

 

 

chłopcy – VI miejsce

 

skład drużyny :

 

Leszczuk Hubert

Kieczka Łukasz

Antoniak Kacper

Goławski Wojciech

Sykterz Patryk

Hajczuk Piotr

Woliński Mksymilian

 

opiekun drużyny : Andrzej Kobyłka

 

 

 

Andrzej Kobyłka

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Szachach

W dniach 30.09-02.10.2022r. w Radzyniu Podlaskim odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefy Lubelsko-Podlaskiej w Szachach. W zawodach wzięło udział 35 zawodników z roczników 2012, 2013, 2014, podzielonych na grupę chłopców i dziewcząt. Celem zawodów oprócz popularyzacji szachów i podnoszenia poziomu sportowego, jest zdobycie punktów w Systemie Sportu Młodzieżowego.

 W tym gronie walczyło 2 zawodników z naszej szkoły:

Hanna Korpysz kl. 4b zdobywając VI msc. z ilością 4 pkt/7

Igor Micor kl. 5b -XVI msc. 2.5 pkt/7

 

JOANNA KORPYSZ 

MISTRZOSTWA SZKOŁY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

 

 

 

ZAWODY ODBYŁY SIĘ 28 WRZEŚNIA 2022 ROKU

W PARKU POTOCKICH.

 

 

Uczniowie rywalizowali w  VI kategoriach :

 

                                           I  dziewczęta  kl. IV

                                           II   chłopcy  kl. IV

                                           III  dziewczęta  kl. V – VI

                                           IV  chłopcy  kl. V – VI

                                       V  dziewczęta  kl. VII – VIII

                                          VI  chłopcy kl. VII – VIII              

                                                              

 

                                             Wyniki zawodów :

 

Chłopcy IV                                     Dziewczynki IV

 

Horbowiec  Piotr         4a                  Muszyńska Zofia              4a

Tarasiuk Norbert         4a                  Dankowska Sasza             4a

Geresz Mateusz           4b                  Łukasik  Karolina              4b

Martyniuk  Herman    4a                   Krawczyk  Julia                 4a

Piekarski Alan              4a                 Stenfańczuk  Maria            4a

Domański Stanisław    4a                  Mankiewicz  Aleksandra     4a

Marzel  Franek             4b                 Nowik  Aleksandra             4a

Nowik  Jan                    4a                 Kowalczyk  Marta              4a

Malczuk  Łukasz           4b                 Krasuska  Lena                   4b

Czyżewski  Dawid         4b

Muszyński  Sebastian   4b

Chwedoruk  Michał      4a

Filipiuk  Cezary             4a

Oksiejuk Tymoteusz     4b

Samujło  Maciej            4b

Kochanowski  Kacper   4a

 

 

 

 

Dziewczynki  V-VI klasa

 

1.Panasiuk  Zuzia           5a      19.Chołodzińska  Aleksandra 6b

2.Lecyk  Nicola              5a      20.Olszewska Natalia               5a

3.Komakowska Oliwia  6b       21.Zasiuk Amelia                     5a

4.Bujak Amelia              5a        22.Ozga Emilia                         5b

5.Giersz Zuzanna           6c        23.Prysiazna Maria                  5a

6.Rysak Amelia              6b

7.Juszczak Lena             5a

8.Szabaciuk Joanna       5a

9.Byczyk Maja               6c

10.Wielczko Natalia      6c

11.Golec Julia                6b

12.Malesa Sara              6b

13.Hamulczyk  Oliwia  5b

14.Kurowska Anna        6b

15.Serafinowicz Lena   5b

16.Kalinka Michalina    6b

17.Szczepaniuk Maja    6c

18.Idzikowska Aleksandra 5a

 

Chłopcy    V-VI klasa        

 

1.Fitulski Filip                 5a                 19.Warzyniak Dawid  5a

2.Litwiniuk Ernest          6b                  20.Nowosielki Karol    5a

3.Andrzejuk Bartosz       6b                  21.Nafalski Oliwier     5b

4.Skwarek  Mateusz       5a                   22.Waszczuk Maciej    5b

5.Kierunczenko  Jakub   5a

6.Łobacz Patryk               6b

7.Okniński Karol              5a

8.Pojdowski Daniel         6b

9.Kijaczko Wiktor            5a

10.Filipowicz Paweł        6b

11.Gruszka Wojtek          5a

12.Micor Igor                    5a

13.Kondraciuk Paweł      5a

14.Olszewski  Dominik    6b

15.Czarkowski Marcel     5b

16.Idzikowski Bartosz     5b

17.Oksiuta Karol              6b

18.Sójka Szymon             5a

 

 

   Chłopcy           VII-VIII        Dziewczynki

 

1.Leszczuk Hubert           8b                1.Kuźmiuk Dorota 8a

2.Kieczka  Łukasz            7a                2.Szyndler Milena 8a

3.Antoniak Kacper           8c                3.Horbowiec Alicja 7a

4.Goławski Wojtek          8b                4.Brankiewicz Kamila 8b

5.Chwedoruk Jan             8a                5.Wiśniewska Julia 8b

6.Sykterz Patryk               8b               6.Wasilewska Lena 8c

7.Hajczuk Piotr                 8b               7.Kalenik Ewelina 8a

8.Jakubowicz Igor            7a                8.Domańska Janina  8b

99.Woliński Maksymilian   8b              9.Zgorzałek Weronika 7a

10.Maleśkiewicz Kacper   7a                10.Chomiuk Daria   8a

11.Bojaczuk Piotr              8b                11.Tarasiuk Wiktoria 8a

12.Banasiuk Łukasz           8a                12.Madyńska Ola  8b

13.Jeleszuk Kamil              7a                13.Krawczyk Zuzanna 7a

14.Piesta Bartosz               8b                14.Gaja Natalia 8b

15.Nowik Denis                  7a               15.Oknińska Martyna  8b

16.Borysiak Mikołaj           7a               16.Kałużna Iga   8b

17.Karolak Dawid               8b               17.Rusek Martyna 7a

18.Gdaczyński Bartosz       8a               18.Horbei Anastasiia

19.Panasiuk Michał            8b

20.Draszkiewicz Mikołaj    7a

 

Turniej o Puchar Starosty Radzyńskiego w Szachach

 

24 września 2022r. w turnieju o Puchar Starosty Radzyńskiego w Szachach w Radzyniu Podlaskim uczestniczyło 27 zawodników podzielonych na dwie grupy wiekowe: do 9 lat i 10-12 lat.

Po rozegraniu 7 partii  w grupie 10-12 lat:

Hanna Korpysz kl. IVb zajęła 3 miejsce zdobywając 5 pkt.

Igor Micor kl. V -5b miejsce-4 pkt.

W grupie do lat 9

Hubert Micor kl.1b - 5 miejsce - 4 pkt. 

Gratulacje dla młodych szachistów.

 

Szachowa Liga Młodych Mistrzów

 

Lubartów 08-09-2022

 

Uczniowie naszej szkoły zajęli :

 Igor Micor z klasy 5b – III miejsce w kategorii do lat 11

 Hubert Micor  z klasy 1b -  III miejsce w klasyfikacji do lat 7

 

 

 

Agnieszka Micor

Andrzej Kobyłka

 

Rok szkolny 2021/2022

Osiągnięcia sportowe uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Bolesława Prusa. Rok szkolny 2021/2022

 

Sukces braci Micor. Szachowa Liga Młodych Mistrzów - Instal Serwis Lubartów

 

II miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w koszykówce 3x3 dziewcząt

II miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w koszykówce 3x3 chłopców

IGRZYSKA DZIECI ROCZNIK 2010 i młodsi  KOSZYKÓWKA 3x3 CHŁOPCÓW

Piłka nożna dziewcząt – Igrzyska Dzieci

FINAŁ POWIATU BIALSKIEGO  W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW    rocznik 2009 i młodsi               

Piłka nożna chłopców IGRZYSKA DZIECI rocznik 2009 i młodsi- eliminacje międzygminne

Koszykówka dziewcząt – Igrzyska Dzieci

½ FINAŁU WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW

½ FINAŁU WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW

Piłka ręczna dziewcząt – Igrzyska Dzieci

FINAŁ POWIATU BIALSKIEGO, INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW

FINAŁ POWIATU BIALSKIEGO, DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW

FINAŁ POWIATU BIALSKIEGO, DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT

IGRZYSKA DZIECI rocznik 2009 i młodsi. Piłka koszykowa chłopców III miejsce w Finale Powiatu Bialskiego

IGRZYSKA DZIECI rocznik 2009 i młodsi. Piłka koszykowa chłopców

III miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w piłce ręcznej chłopców

Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci do 12 lat

Gwiazdkowy Turniej Piłki Koszykowej Dziewcząt

Finał  Województwa Lubelskiego w Pływaniu Indywidualnym

Sukces  Hanny Korpysz w Międzynarodowym Turnieju Szachowym o Puchar Lubartowskich Przedsiębiorców

Finał Województwa Lubelskiego w szachach drużynowch

Finał  ½ Województwa Lubelskiego w Pływaniu Indywidualnym

Finał Powiatu Bialskiego w szachach drużynowch

Finał Powiatu Bialskiego w pływaniu drużynowym i indywidualnym

V edycja konkursu SzachMaks

Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski w Szachach

Mistrzostwa Powiatu Bialskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych

Rok szkolny 2020/2021

 

 

PODSUMOWANIE SUKCESÓW SPORTOWYCH UCZNIÓW ZESPOŁU PLACÓWEK OŚWIATOWYCH NR 2 W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

II miejsce w ½ Finału Województwa Lubelskiego piłki nożnej dziewcząt rocznik 2008 i młodsze

Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zajęła III miejsce w ½ Finału Województwa Lubelskiego w piłce nożnej

 I miejsce w finale powiatu bialskiego w piłce nożnej dziewcząt rocznik 2008 i młodsze

I miejsce w finale powiatu bialskiego  w piłce nożnej dziewcząt rocznik 2006 - 2007
I miejsce  dziewcząt w powiecie bialskim i IV miejsce w ½ Finału Województwa Lubelskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych

I Mistrzostwa Polski w Rozwiązywaniu Zadań Szachowych Juniorów

III i IV miejsce  dziewcząt w ½ Finału Województwa Lubelskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Finał Powiatu w  Sztafetowych Biegach Przełajowych - dziewczęta

Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych

Bialska Liga Szachowa 

Osiągnięcia sportowe uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Bolesława Prusa 

Rok szkolny 2021/2022

  

Finały Województwa Lubelskiego

 

VIII miejsce w Finale Województwa Lubelskiego w szachach drużynowych. Igrzyska Dzieci

XI miejsce w Finale Województwa Lubelskiego w pływaniu indywidualnym stylem dowolnym. Igrzyska Dzieci.

 I miejsce w województwie lubelskim i 23 miejsce w Polsce w konkursie SzachMaks

 II miejsce w województwie lubelskim i 36 miejsce w Polsce w konkursie SzachMaks

 IV miejsce w województwie lubelskim i 53 miejsce w Polsce w konkursie SzachMaks

 V miejsce w województwie lubelskim i 36 miejsce w Polsce w konkursie SzachMaks

 VI miejsce w województwie lubelskim i 47 miejsce w Polsce w konkursie SzachMaks

 VI miejsce w województwie lubelskim i 73 miejsce w Polsce w konkursie SzachMaks

 IX miejsce w województwie lubelskim i 106 miejsce w Polsce w konkursie SzachMaks

opiekun drużyny : Andrzej Kobyłka

 

Finały ½ Województwa  Lubelskiego

 

II miejsce w Finale ½ Województwa Lubelskiego w piłce nożnej dziewcząt .Igrzyska Dzieci.

III  miejsce w Finale ½ Województwa Lubelskiego w piłce koszykowej dziewcząt .Igrzyska Dzieci.

IV  miejsce w Finale ½ Województwa Lubelskiego w piłce ręcznej dziewcząt .Igrzyska Dzieci.

opiekun drużyny : Bernadeta Iwanejko

  

II miejsce w Finale ½ Województwa Lubelskiego w koszykówce chłopców .Igrzyska Młodzieży.

III miejsce w Finale ½ Województwa Lubelskiego w piłce nożnej chłopców .Igrzyska Młodzieży.

opiekun drużyny : Kieruczenko Marcin

  

IV miejsce w Finale ½ Województwa Lubelskiego w indywidualnych biegach przełajowych chłopców. Igrzyska Dzieci. 

IV miejsce w Finale ½ Województwa Lubelskiego w pływaniu indywidualnym stylem          klasycznym .Igrzyska Młodzieży.

V miejsce w Finale ½ Województwa Lubelskiego w pływaniu indywidualnym stylem grzbietowym .Igrzyska Młodzieży.  

VI miejsce w Finale ½ Województwa Lubelskiego w drużynowych biegach przełajowych chłopców. Igrzyska Dzieci.

 XI miejsce w Finale ½ Województwa Lubelskiego w pływaniu indywidualnym stylem dowolnym .Igrzyska Młodzieży.

 opiekun drużyny : Andrzej Kobyłka

 

Finały Powiatu Bialskiego

 

 II miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w pływaniu drużynowym chłopców

IV miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w pływaniu indywidualnym dziewcząt, stylem klasycznym

III miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w pływaniu indywidualnym chłopców, stylem klasycznym

III miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w pływaniu indywidualnym chłopców, stylem dowolnym

IV miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w pływaniu indywidualnym dziewcząt, stylem grzbietowym

IV miejsce Finał Powiatu Bialskiego w pływaniu indywidualnym dziewcząt, styl dowolny

IV miejsce Finał Powiatu Bialskiego w pływaniu indywidualnym dziewcząt, styl grzbietowy

II miejsce w Finale Powiatu w pływaniu drużynowym dziewcząt

IV miejsce Finał Powiatu Bialskiego w pływaniu indywidualnym chłopców, styl dowolny

V miejsce Finał Powiatu Bialskiego w pływaniu indywidualnym chłopców, styl grzbietowy

II miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w szachach drużynowych. Igrzyska Młodzieży.

III miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w piłce ręcznej chłopców. Igrzyska Dzieci.

III miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w piłce koszykowej chłopców. Igrzyska Dzieci.

III miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt. Igrzyska Dzieci.

IV  miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w piłce nożnej chłopców. Igrzyska Dzieci.

 II miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w koszykówce 3x3 chłopców. Igrzyska Dzieci.

 II miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w koszykówce 3x3 dziewcząt. Igrzyska Dzieci.

 opiekun drużyny : Andrzej Kobyłka

 

III miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w sztafetowych biegach przełajowych chłopców. Igrzyska Dzieci.

III miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt. Igrzyska Dzieci.

III miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w sztafetowych biegach przełajowych chłopców. Igrzyska Młodzieży.

 IV miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt. Igrzyska Młodzieży.

Opiekunowie: Grądkowska Danuta i Kieruczenko Marcin

  

II miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w piłce ręcznej chłopców. Igrzyska Młodzieży.

opiekun drużyny : Kieruczenko Marcin

Szachowa Liga Młodych Mistrzów - Instal Serwis Lubartów

09-06-2022 Lubartów


I miejsce w klasyfikacji do 7 lat zajął Hubert Micor (zerówka - grupa Sówki)
II miejsce w klasyfikacji do 11 lat zajął Igor Micor (kl 4a).

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2022/ti_3063/

 

 

Agnieszka Micor

Andrzej Kobyłka

 

II miejsce w Finale Powiatu Bialskiego
w koszykówce 3x3 dziewcząt

 

IGRZYSKA DZIECI

ROCZNIK 2010 i młodsi

 

30-05-2022 Biała Podlaska

 

 

skład drużyny :

 

Wieliczko Zuzanna 5b

Chołodzińska Aleksandra 5b

Ciok Dominika 5b

Komakowska Oliwia 5b

Malesa Sara 5b

Kurowska Anna 5b

 

 

 

opiekun drużyn : Andrzej Kobyłka

 

II miejsce w Finale Powiatu Bialskiego
w koszykówce 3x3 chłopców

 

IGRZYSKA DZIECI

ROCZNIK 2010 i młodsi

 

30-05-2022 Biała Podlaska

 

 

 

skład drużyny :

 

Andrzejczuk Bartosz  5b

 

Olszewski Dominik  5b

 

Matejek Maciej   5c

 

Gruszczyński Mikołaj  5c

 

Żak Nikodem  5a

 

 

 

opiekun drużyn : Andrzej Kobyłka

 

IGRZYSKA DZIECI

ROCZNIK 2010 i młodsi

23-05-2022

 

KOSZYKÓWKA 3x3 CHŁOPCÓW

 między-gmina

 

Reprezentacja chłopców naszej szkoły zwyciężyła 6 : 3 z SP Dołha i awansowała do następnego szczebla rozgrywek.

 

skład drużyny :

 

Andrzejczuk Bartosz  5b

Olszewski Dominik  5b

Matejek Maciej   5c

Gruszczyński Mikołaj  5c

Żak Nikodem  5a

Łobacz Patryk  5b

 

 

opiekun drużyn : Andrzej Kobyłka

 

 

Piłka nożna dziewcząt – Igrzyska Dzieci

 

Dziewczęta naszej szkoły przechodząc etapy rozgrywek gminnych i międzygminnych w ramach Igrzysk Dzieci awansowały do finału Powiatu Bialskiego w piłce nożnej dziewcząt.  Finał Powiatu Bialskiego piłki nożnej dziewcząt Igrzyska Dzieci, odbył się w Piszczacu w dniu 06.05.2022 r. godz. 10.00  dziewczęta naszej szkoły w składzie:

Chomiuk Daria, Kunaszko Nikola, Kuźmiuk Dorota, Malczuk Zuzanna, Malesa Sara, Mróz Julia, Szyndler Milena, Julia Waszczuk, Lena Wasilewska w systemie rozgrywek pucharowych pokonały drużynę ze Sławatycz 3:2  a następnie drużynę gospodarzy  6 : 1 i awansowały do dalszych rozgrywek: ½  finału wojewódzkiego igrzysk dzieci – piłka nożna dziewcząt.

½ Finału wojewódzkiego piłki nożnej dziewcząt odbył się dnia  12.05.2022r w Białej Podlaskiej gdzie nasze dziewczęta w tym samym składzie wywalczyły II miejsce ulegając w systemie rozgrywek każdy z każdym uległy tylko  drużynie z Białej Podlaskiej.

Opiekun drużyny: Bernadeta Iwanejko

zobacz zdjęcia

 

 

FINAŁ POWIATU BIALSKIEGO  W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW                    

 

IGRZYSKA DZIECI

rocznik 2009 i młodsi

 

Terespol 06-05-2022

 

 

drużyna w składzie:

 

Chwedoruk Jan 7a

Łobacz Andrzej  6a

Ostapiuk Mateusz  7a

Woliński Maksymilian  7b

Olszewski Dominik  5b

Borysiak Mikołaj  6a

Madejski Wiktor 7a

Kowalczyk Szymon 6a

Kieczka Łukasz 6a

Maleśkiewicz Kacper 6a

 

zajęła IV miejsce

 

 

opiekun drużyn : Andrzej Kobyłka

 

 

PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

 

IGRZYSKA DZIECI

ROCZNIK 2009 i młodsi

 

eliminacje międzygminne

 

Międzyrzec Podlaski  27-04-2022

 

Kolejność zajętych miejsc:

 

1. SP Nr 2 w Międzyrzecu Podl.

2. SP Tłuściec

3. SP Dołha

4. SP Rzeczyca

 

Skład drużyny :

 

Chwedoruk Jan 7a

Łobacz Andrzej  6a

Łukasik Kacper  7a

Woliński Maksymilian  7b

Olszewski Dominik  5b

Borysiak Mikołaj  6a

Madejski Wiktor 7a

Kowalczyk Szymon 6a

Kieczka Łukasz 6a

 

 

opiekun drużyn : Andrzej Kobyłka

 

Koszykówka dziewcząt – Igrzyska Dzieci

 

Dziewczęta naszej szkoły przechodząc etapy rozgrywek gminnych i międzygminnych w ramach Igrzysk Dzieci awansowały do finału Powiatu Bialskiego koszykówce.  Finału Powiatu Bialskiego w koszykówce dziewcząt  Igrzyska Dzieci, przeprowadzonego w dniu 04.04.2022 r. godz. 10.00  w Sławacinku Starym  dziewczęta naszej szkoły w składzie:

Chołodzińska Aleksandra, Chomiuk Daria, Ciok Dominika, Golec Julia, Kałużna Iga, Karwowska Iga,  Kunaszko Nikola, Kuźmiuk Dorota, Madyńska Aleksandra, Malczuk Zuzanna, Malesa Sara, Mróz Julia, Szyndler Milena pokonując drużynę gospodarzy  28:16 oraz drużynę dziewcząt z Piszczaca 24:22 awansowały do ½  finału wojewódzkiego igrzyska dzieci w piłce ręcznej.

½ Finału wojewódzkiego w koszykówce dziewcząt odbył się dnia  13.04.2022r w Białej Podlaskiej gdzie nasze dziewczęta w tym samym składzie wywalczyły III miejsce ulegając w systemie pucharowym rozgrywek drużynie z Białej Podlaskiej i drużynie z Kodeńca.

Opiekun drużyny: Bernadeta Iwanejko

zobacz zdjęcia

½ FINAŁU WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO

 

 

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW

 

 

IGRZYSKA DZIECI

ROCZNIK 2009 i młodsi

 

Adamów 01-04-2022

 

 

IV miejsce indywidualnie zajął Piotr Hajczuk

 

 

opiekun : Andrzej Kobyłka

½ FINAŁU WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO

 

DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW

 

IGRZYSKA DZIECI

ROCZNIK 2009 i młodsi

 

Adamów 01-04-2022

 

Reprezentacja chłopców naszej szkoły zajęła VI miejsce.

 

    Klasyfikacja drużynowa w grupie chłopców                    Punkty do współzawodnictwa

1.     SP Adamów 105 pkt. (6)– op. Gabryś Sawicki                                   16

2.     SP  Nr 5 Biała Podlaska 85 pkt. (6) – op. Michał Karpiszuk            15

3.     SP Krzywda 74 pkt. (6) – op. Anna Świderska - Ptasińska               14

4.     SP Swory 35 pkt. (6) – op. Rafał Hodun                                              13

5.     SP Nr 3 Białą Podlaska 30 pkt. (6) – op. Edyta Tarantowska            12

6.     SP Nr 2 Międzyrzec Podlaski 26 pkt. (6) – op. Andrzej Kobyłka      11

7.     SP 4 Łuków 25 pkt. (6) – op. Zygmunt Kamola                                  10

8.     SP Nr 5 Łuków 50 pkt. (5) – op. Artur Głębicki                                  9

9.     SP 1 Łuków 30 pkt. (5) – op. Stanisław Hudzik                                   8

10.  SSP Biała Podlaska 28 pkt. (1) – op. Przemysław Skrodziuk            7

 

 

skład drużyny :

 

Hajczuk Piotr  7b

Łobacz Andrzej  6a

Kowalczyk Szymon 6a

Bojaczuk Piotr  7b

Kieczka Łukasz 6a

Maleśkiewicz Kacper 6a

Nowik Denis 6a

Chwedoruk Jan 7a

Borysiak Mikołaj  6a

 

 

         opiekun drużyn : Andrzej Kobyłka

 

 

Piłka ręczna dziewcząt – Igrzyska Dzieci

Dziewczęta naszej szkoły przechodząc etapy rozgrywek gminnych i międzygminnych w ramach Igrzysk Dzieci awansowały do finału Powiatu Bialskiego w piłce ręcznej.  Finału Powiatu Bialskiego w piłce ręcznej dziewcząt Igrzyska Dzieci, przeprowadzonego w dniu 17.03.2022 r. godz. 10.00  w Sworach dziewczęta naszej szkoły w składzie:

Chołodzińska Aleksandra, Chomiuk Daria, Ciok Dominika, Golec Julia, Kałużna Iga, Kunaszko Nikola, Kuźmiuk Dorota, Madyńska Aleksandra, Malczuk Zuzanna, Malesa Sara, Mróz Julia, Szyndler Milena pokonując gospodarzy 11 : 3 awansowały do ½  finału wojewódzkiego Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej.

 

½ Finału wojewódzkiego w piłce ręcznej dziewcząt odbyła się dnia  28.03.2022r.w Łukowie gdzie nasze dziewczęta w tym samym składzie wywalczyły IV miejsce ulegając podczas gry w systemie pucharowym drużynom z  Bialej Podlaskiej, Łukowa i Ulana.

Opiekun drużyny: Bernadeta Iwanejko

 

zobacz zdjecia

 

 

IGRZYSKA DZIECI

ROCZNIK 2009 i młodsi

 

 

 

FINAŁ POWIATU BIALSKIEGO

 

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW

 

Swory 25-03-2022

 

II miejsce indywidualnie zajął Piotr Hajczuk

 

 

 

 

 

opiekun :

Andrzej Kobyłka

 

IGRZYSKA DZIECI

ROCZNIK 2009 i młodsi

 

 

 

FINAŁ POWIATU BIALSKIEGO

 

DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW

 

Swory 25-03-2022

 

Reprezentacja chłopców naszej szkoły zajęła II miejsce.

 

 

 

skład drużyny :

 

Hajczuk Piotr  7b

Łobacz Andrzej  6a

Borysiak Mikołaj  6a

Bojaczuk Piotr  7b

Andrzejczuk Bartosz  5b

Kieczka Łukasz 6a

Maleśkiewicz Kacper 6a

Łobacz Patryk 5b

Nowik Denis 6a

 

 

opiekun drużyn :

Andrzej Kobyłka

zobacz zdjęcia

IGRZYSKA DZIECI

ROCZNIK 2009 i młodsi

 

 

 

FINAŁ POWIATU BIALSKIEGO

 

DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT

 

Swory 25-03-2022

 

Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zajęła III miejsce.

 

 

 

skład drużyny :

 

Horbowiec Alicja 6a

Gruszczyńska Nikola 6a

Krawczyk Zuzanna  6a

 Giersz Zuzanna 5c

Malesa Sara 5b

Golec Julia 5b

Chołodzińska Aleksandra 5b

Ciok Dominika 5b

 

 

 

opiekun drużyn :

Andrzej Kobyłka

zobacz zdjęcia

 

IGRZYSKA DZIECI

ROCZNIK 2009 i młodsi

 

 

FINAŁ POWIATU BIALSKIEGO

 

PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW

 

Konstantynów 22-03-2022

 

Reprezentacja chłopców naszej szkoły zajęła III miejsce.

 

 

 

 

skład drużyny :

 

Hajczuk Piotr  7b

Łobacz Andrzej  6a

Łukasik Kacper  7a

Szyjka Paweł  6a

Woliński Maksymilian  7b

Olszewski Dominik  5b

Borysiak Mikołaj  6a

Bojaczuk Piotr  7b

Andrzejczuk Bartosz  5b

Korpysz Antoni 6a

Kieczka Łukasz 6a

Kawęcki Bartosz 6a

Bojaczuk Piotr 7b

 

opiekun drużyn :

Andrzej Kobyłka

 

IGRZYSKA DZIECI

ROCZNIK 2009 i młodsi

14-03-2022

PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW

między-gmina

 

Reprezentacja chłopców naszej szkoły zwyciężyła 12-10 z SP Drelów i awansowała do następnego szczebla rozgrywek.

 

skład drużyny :

Hajczuk Piotr  7b

Chwedoruk Jan  7a

Łobacz Andrzej  6a

Łukasik Kacper  7a

Madejski Wiktor  7a

Nestorowicz Bartosz  7b

Ostapiuk Mateusz  7a

Szyjka Paweł  6a

Woliński Maksymilian  7b

Olszewski Dominik  5b

Borysiak Mikołaj  6a

Bojaczuk Piotr  7b

Andrzejczuk Bartosz  5b

 

opiekun drużyn :

Andrzej Kobyłka

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROCZNIK 2008 - 2007

 

PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW

 

Reprezentacja chłopców naszej szkoły zajęła  III miejsce w Finale Powiatu Bialskiego

 

Zawody odbyły się 17-03-2021 r w Sworach.

 

 

skład drużyny :

 

Hajczuk Piotr  7b

Chwedoruk Jan  7a

Łobacz Andrzej  6a

Łukasik Kacper  7a

Bojaczuk Piotr  7b

Nestorowicz Bartosz  7b

Szyjka Paweł  6a

Woliński Maksymilian  7b

Olszewski Dominik  5b

Borysiak Mikołaj  6a

Bojaczuk Piotr  7b

Andrzejczuk Bartosz  5b

 

opiekun drużyn :

Andrzej Kobyłka

 

 

Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci do 12 lat

Radzyń Podlaski 2021-12-18

 

W turnieju brało udział 69 uczestników. Uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca :

 

Micor Igor  -  5 miejsce do 12 lat i 7 w klasyfikacji ogólnej.

Korpysz Hania – 13  w klasyfikacji ogólnej.

Korpysz Antoni - 23  w klasyfikacji ogólnej.

 

 

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2021/ti_4626/gallery.html?l=pl#!prettyPhoto[gallery2]/2/

 

Andrzej Kobyłka

zobacz zdjęcia

 

 

Gwiazdkowy Turniej Piłki Koszykowej Dziewcząt

 

17-12-2021

 

 

Wyniki zawodów :

 

 

KLASY    IV – VI

 

kategoria klas IV

 

I miejsce – 4 a

II miejsce – 4 b

 

 

kategoria klas V

 

I miejsce – 5 b

II miejsce – 5 c

III miejsce – 5 a

 

kategoria klas VI

 

I miejsce – 6 a

 

 

KLASY    VII – VIII

 

kategoria klas VII

 

I miejsce – 7 a

II miejsce – 7 b

 

kategoria klas VIII

 

I miejsce –  8 a

II miejsce –  8 c

III miejsce – 8 b

 

Andrzej Kobyłka

zobacz zdjęcia

Finał  Województwa Lubelskiego w Pływaniu Indywidualnym

Zawody odbyły się dn. 13-12-2021 w Lublinie

 

Naszą szkołę reprezentowała zwyciężczyni Finału Powiatu Bialskiego uczennica klasy 5B  Iga Karwowska

trenowana przez mamę, Patrycje Karwowską

 

 Na dystansie 50 m stylem dowolnym Iga z wynikiem 38.72 207 zajęła 11 miejsce w zawodach.

 

opiekun Andrzej Kobyłka

Sukces  Hanny Korpysz w Międzynarodowym Turnieju Szachowym o Puchar Lubartowskich Przedsiębiorców

W sali widowiskowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Lubartowie 11 grudnia zorganizowano XX Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Lubartowskich Przedsiębiorców, będący Memoriałem Ryszarda Czermińskiego.

Zawody rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund przy czasie 10'+5 '' bonusu za ruch na zawodnika. Na starcie stanęło 87 szachistów.

W kategorii wiekowej dziewcząt do lat 10 naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 3b Hanna Korpysz, która zajęła 2 miejsce.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów szachowych.

   

Joanna Korpysz

Andrzej Kobyłka

Finał Województwa Lubelskiego w szachach drużynowch

 Zawody odbyły się dn. 03-12-2021 w ZPO Nr 6 w  Zamościu

 

Uczniowie naszej szkoły w składzie :

Korpysz Hanna   3b

Micor Igor   4a

Mielnicka Emilia  4b

Maleśkiewicz Kacper  6a

Golec Julia  5b

Korpysz Antoni    6a

wywalczyli  VIII  miejsce w województwie lubelskim.

Wyniki zawodów :

1. SP2 Radzyń Podl.

2. SP1 Lubartów

3. SP30 Lublin

4. SP4 Biała Podl.

5. SP2  Tomaszów Lubelskie6.

6. SP Tereszpol-Kukiełki

7. SP6 Zamość

8. SP2 Międzyrzec Podlaski.

9. SP1 Puławy

10. SP4 Chełm

11. SP Aleksandrów

12. SP5 Świdnik

13.  SP Dratów

 

Wyjazd zakończyliśmy zwiedzaniem Starego Miasta w Zmościu i wizytą w McDonaldzie.

 

Dziękujemy Pani Grażynie Puszkarskiej za pomoc i miłe towarzystwo.

 

Opiekun drużyny : Andrzej Kobyłka

zobacz zdjęcia

Finał  ½ Województwa Lubelskiego w Pływaniu Indywidualnym

Zawody odbyły się dn. 29-11-2021 w ZPO nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim

Uczniowie naszej szkoły wywalczyli następujące miejsca :

 

Igrzyska Dzieci.

I miejsce  w stylu dowolnym zajęła Iga Karwowska  kl. 5B trenowana przez mamę, Patrycję Karwowską

Igrzyska Młodzieży     

 

 IV miejsce w stylu klasycznym zajął Piotr Muszyński   kl. 8B

 

 V miejsce w stylu grzbietowym zajął Maciej Rak   kl. 8B

 

XI misjsce w stylu dowolnym zajął Stanisław Wójcik   kl. 8B

 

 

Opiekun drużyny : Andrzej Kobyłka

 

Finał Powiatu Bialskiego w szachach drużynowch

Zawody odbyły się dn. 19-11-2021 w ZPO nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim

Uczniowie naszej szkoły wywalczyli :

 

  I miejsce w Finale Powiatu Bialskiego  w szachach drużynowych. Igrzyska Dzieci.

 

Skład drużyny :

Korpysz Hanna   3b

Micor Igor   4a

Mielnicka Emilia  4b

Maleśkiewicz Kacper  6a

Korpysz Antoni    6a

Golec Julia  5b

 

 II miejsce w Finale Powiatu Bialskiego  w szachach drużynowych. Igrzyska Młodzieży.

 

Skład drużyny :

Kuźmiuk Dorota   7a

Gocel Emil  8b

Wójcik Stanisław  8b

Bojaczuk Piotr  7b

Szyndler Milena  7a

 

Opiekun drużyny : Andrzej Kobyłka

zobacz zdjęcia

 

Finał Powiatu Bialskiego w pływaniu drużynowym i indywidualnym

Zawody odbyły się dn. 18-11-2021 w ZPO nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim

 

 

Uczniowie naszej szkoły wywalczyli następujące miejsca :

 

Igrzyska Dzieci   

 

  Finał Powiatu Bialskiego  w pływaniu indywidualnym dziewcząt, styl dowolny

 I miejsce  Iga Karwowska  kl. 5B

 IV miejsce  Jagoda  Haberczuk kl. 4A      

 

 Finał Powiatu Bialskiego  w pływaniu indywidualnym dziewcząt, styl grzbietowy   

IV miejsce  Gabriela Byczyk  kl. 6A   

 

 II miejsce w Finale Powiatu Bialskiego  w pływaniu drużynowym dziewcząt zajęła sztafeta w składzie :

Karwowska  Iga kl. 5b  

Chomiuk Karolina  kl. 5 b

Golec Julia  kl. 5 b

Byczyk Gabriela  kl. 6 a

Wysokińska Wiktoria  kl. 4 b

Haberczuk Jagoda  kl. 4 a

Żebrowska Milena  kl. 4 b

 

 Finał Powiatu Bialskiego  w pływaniu indywidualnym chłopców, styl dowolny        

IV miejsce Kieruczenko Jakub   kl. 4A

 

Finał Powiatu Bialskiego  w pływaniu indywidualnym chłopców, styl grzbietowy     

V miejsce Maleśkiewicz Kacper  kl. 6B

 

Igrzyska Młodzieży   

 

  II miejsce w Finale Powiatu Bialskiego  w pływaniu indywidualnym chłopców, stylem grzbietowym zajął :

Rak Maciej  kl. 8B

II miejsce w Finale Powiatu Bialskiego  w pływaniu drużynowym chłopców, zajęła sztafeta w składzie :

Rak Maciej  kl. 8B

Muszyński Piotr  kl. 8B

Nowak Mateusz  kl. 8B

Wójcik Stanisław  kl. 8B

Fitulski Oliwier kl. 8A

Leszczuk Hubert   kl. 7B

Michalicki Hubert  kl. 8B

 

 III miejsce w Finale Powiatu Bialskiego  w pływaniu indywidualnym chłopców, stylem klasycznym zajął :

Muszyński Piotr  kl. 8B

 

 III miejsce w Finale Powiatu Bialskiego  w pływaniu indywidualnym chłopców, stylem dowolnym zajął :

Wójcik Stanisław  kl. 8B

 

IV miejsce w Finale Powiatu Bialskiego  w pływaniu indywidualnym dziewcząt, stylem grzbietowym zajęła :

Gaja Natalia  kl. 7B

 

  IV miejsce w Finale Powiatu Bialskiego  w pływaniu indywidualnym dziewcząt, stylem klasycznym zajęła :

Lecyk Weronika   kl. 7B

 

Opiekun drużyny : Andrzej Kobyłka

zobacz zdjęcia

 

 

 V edycja konkursu SzachMaks

 

 

Konkurs odbył się w naszej szkole dn. 13-10-2021

 

Szachmaks jest oryginalną koncepcją konkursu szachowego, która wykorzystuje technologie informatyczne. Konkurs wymaga umiejętności grania w szachy. Nie trzeba mieć kategorii ani rankingu szachowego, żeby w nim uczestniczyć. Stanowi przede wszystkim intelektualną rozrywkę w formie internetowego quizu lub gry. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych od klasy 2, uczniów szkół ponadgimnazjalnych, z podziałem na kategorie wiekowe do lat 10,12,14,16 oraz 18 oraz dla koordynatorów.

Zadaniem konkursowym uczestników jest samodzielne rozwiązywanie dopasowanych do wieku 24 zadań lub pytań szachowych, w dniu konkursu. Uczeń rozwiązuje zadania w szkole, która go zgłosiła, pod nadzorem Szkolnego Koordynatora Konkursu. Do rozwiązania będzie po 8 zadań za 3, 4 i 5 punktów w czasie maksymalnie 45 minut. Uczestnik sam decyduje o wykorzystaniu swojego czasu. Uczeń otrzymuje na starcie 24 pkt, za udzielenie błędnej odpowiedzi są odejmowany jest 1 punkt. Brak udzielenia odpowiedzi to 0pkt. Po przejściu do kolejnego zadania nie można już wracać i zmieniać udzielonej odpowiedzi. Końcowy wynik uczestnika zmieści się zatem między 0 a 120 pkt. Podczas 45-minutowej próby jeśli pozwala na to czas, można wielokrotnie podchodzić i próbować poprawiać swój wynik w 24 losowanych zadaniach.

 

Wyniki:

 

Micor Igor - 1 miejsce w województwie lubelskim i 23 miejsce w Polsce

 

Korpysz Hanna - 2 miejsce w województwie lubelskim i 36 miejsce w Polsce

 

Mielnicka Emilia - 4 miejsce w województwie lubelskim i 53 miejsce w Polsce

 

Maleśkiewicz Kacper – 5 miejsce w województwie lubelskim i 36 miejsce w Polsce

 

Korpysz Antoni – 6 miejsce w województwie lubelskim i 47 miejsce w Polsce

 

Golec Julia - 6 miejsce w województwie lubelskim i 73 miejsce w Polsce

 

Maleśkiewicz Dominik – 9 miejsce w województwie lubelskim i 106 miejsce w Polsce

 

 

opiekun drużyny : Puszkarska Grażyna

szkolny koordynator ds. szachów : Andrzej Kobyłka

 

 

Andrzej Kobyłka

 

 

Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski w Szachach

 

 

W niedzielę 3 października Zespół Szkół Podstawowych nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim gościł dwudziestu dziewięciu szachistów, którzy uczestniczyli w finałowym turnieju Dr Gerard – VIII Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec w Szachach.

 

Naszą szkołę reprezentowali :

Hanna Korpysz kl. 3 b - która zajęła I w kategorii dziewcząt do lat 10

Julia Golec kl. 6- IV miejsce w kategorii dziewcząt do lat 14

Igor Micor z kl. IV- który zajął III miejsce w kategorii chłopców do lat 10.

 

Joanna Korpysz

Andrzej Kobyłka

 zobacz zdjęcia

Mistrzostwa Powiatu Bialskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Dnia 30.09.21r. w Sworach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Bialskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Nasi uczniowie zajęli:

III miejsce rocz. 2009 i młodsi w kategorii dziewcząt i chłopców

Skład drużyny dziewcząt:                                                  

1.       Szyndler Milena 7a

2.       Kuźmiuk Dorota 7a

3.       Kałużna Iga 7b

4.       Madyńska Aleksandra 7b

5.       Gaja Natalia 7b

6.       Wasilewska Lena 7c

Skład drużyny chłopców:

1.       Andrzejczuk Bartosz 5b

2.       Jakubowicz Igor 6a

3.       Łobacz Andrzej 6a

4.       Łobacz Patryk 5b

5.       Matejek Maciej 5c

6.       Olszewski Dominik 5b

7.       Pajdowski Daniel 5b

 

III miejsce rocz. 2008 chłopcy

Skład drużyny:

1.       Charczuk Bartosz 8a

2.       Fitulski Oliwier 8a

3.       Gontarczyk Igor 8a

4.       Jeleszuk Piotr 8a

5.       Karwowski Stanisław 8a

6.       Nowosielski Bartosz 8a

7.       Suśniak Bartosz 8a

 

IV miejsce rocz. 2008 dziewczęta

Skład drużyny:

1.       Sawczuk Dagmara 8c

2.       Tarasiuk Wiktoria 7a

3.       Kasianiuk Weronika 8a

4.       Oknińska Martyna 7b

5.       Domańska Janina 7b

6.       Sójka Maria 8c

7.       Marcinek Julia 8a

8.       Brankiewicz Kamila 7b

  

Opiekunowie: Grądkowska Danuta i Kieruczenko Marcin.

 

Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych

ZAWODY ODBYŁY SIĘ 10 WRZEŚNIA 2021r. W PARKU POTOCKICH.

 

 

Uczniowie rywalizowali w  VI kategoriach :

I  dziewczęta  kl. IV

II   chłopcy  kl. IV

III  dziewczęta  kl. V – VI

IV  chłopcy  kl. V – VI

V  dziewczęta  kl. VII – VIII

VI  chłopcy kl. VII – VIII

 

 W zawodach wzięło udział 110 uczniów.   

Klasyfikacja najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wygląda następująco:

Dziewczęta klasa 4

1.  Bujak Amelia  4A

2.  Lecyk Nikola  4A

3.  Wysokińska Wiktoria 4B

4.  Jaszczuk Lena  4A

5.  Mielnicka Amelia  4B

Chłopcy  klasa  4

1.      Fitulski  Filp  4A

2.      Kijaczko  Wiktor  4A

3.      Kieruczenko  Kuba  4A

4.      Czarkowski  Marcel  4B

5.      Skwarek  Mateusz  4A

Dziewczęta klasa 5-6

1.         Horbowiec  Alicja 6A

2.         Krawczyk  Zuzanna  6A

3.         Byczyk  Maja  5C

4.         Zgorzałek  Weronika  6A

5.         Gruszczyńska  Nikola  6A

Chłopcy klasa   5-6

1.       Pajdewski   Daniel  5B

2.       Jedynak  Brajan  5A

3.       Łobacz  Patryk  5B

4.       Łobacz  Andrzej  6A

5.       Jakubiuk Igor  6A

Dziewczęta  7-8

1.            Szyndler  Milena  7A

2.            Wsół  Sara  8A

3.            Sawczuk  Dagmara  8A

4.            Kużmiuk  Dorota  7A

5.            Tarasiuk  Wiktoria  7A

Chłopcy klasa 7-8

1.        Fitulski  Oliwier  8A

2.        Jeleszuk  Piotr  8A

3.        Karwowski Stanisław  8A

4.        Suśniak  Bartłomiej   8A

    5.      Charczuk  Bartosz 8A

Dziękujemy za pomoc w przeprowadzeniu zawodów naszym absolwentkom Ani Matysiewicz i Kasi Sawczuk.

 

zobacz zdjęcia

 

PODSUMOWANIE SUKCESÓW SPORTOWYCH UCZNIÓW ZESPOŁU PLACÓWEK OŚWIATOWYCH NR 2 W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

 

 

Pomimo pandemii i nauczania zdalnego nasi uczniowie w bieżącym roku szkolnym  mogą poszczycić się wieloma osiągnięciami sportowymi. Uczniowie rywalizowali w dwóch grupach wiekowych w ramach igrzysk dzieci – roczniki 2008 i młodsze oraz igrzysk młodzieży szkolnej rocznik 2006 – 2007. Obie grupy wiekowe mogą poszczycić się sukcesami.

 

IGRZYSKA DZIECI  ROCZNIK 2008 i młodszych

 

PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT

 

Dnia 08-06-2021 r.  na orliku  Szkoły Podstawowej nr 9 w Białej Podl. reprezentacja dziewcząt 2028 i młodszych pod opieką Bernadety Iwanejko zajęła I miejsce w Finale Powiatu Bialskiego piłki nożnej dziewcząt   zapewniając sobie awans do ½ Finału Województwa Lubelskiego.

Dwa dni później 10-06-2021 r.  w Łukowie dziewczęta wywalczyły II miejsce w ½ Finału Województwa Lubelskiego piłki nożnej dziewcząt.

 

 

 PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

 

Dnia 08-06-2021 r.  na orliku  Szkoły Podstawowej nr 9 w Białej Podl. Reprezentacja chłopców rocznik 2008 i młodszych  pod opieką Marcina Kieruczenko zajęła II miejsce w Finale Powiatu Bialskiego piłki nożnej chłopców.

 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT

 

Dnia 13-10-2020 r.  w Wisznicach  reprezentacja dziewcząt rocznik 2008 i młodszych pod opieką Andrzeja Kobyłki zajęła I miejsce w Finale Powiatu Bialskiego sztafetowych biegach przełajowych   zapewniając sobie awans do ½ Finału Województwa Lubelskiego.

Trzy dni później 16-10-2020 r.  w Adamowie dziewczęta wywalczyły III miejsce w ½ Finału Województwa Lubelskiego w sztafetowych biegach przełajowych.

 

 SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW

 

Dnia 13-10-2020 r.  w Wisznicach  chłopców rocznik 2008 i młodszych  pod opieką Marcina Kieruczenko zajęła III miejsce w Finale Powiatu Bialskiego sztafetowych biegach przełajowych.

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ ROCZNIK 2006 - 2007

 

 

PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT

 Dnia 09-06-2021 r.  na orliku  Szkoły Podstawowej nr 9 w Białej Podl. reprezentacja dziewcząt rocznik 2006-2007  pod opieką Andrzeja Kobyłki zajęła I miejsce w Finale Powiatu Bialskiego piłki nożnej dziewcząt   zapewniając sobie awans do ½ Finału Województwa Lubelskiego. Dwa dni później 11-06-2021 r.  w Łukowie dziewczęta wywalczyły III miejsce w ½ Finału Województwa Lubelskiego piłki nożnej dziewcząt.

 

PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

 

Dnia 09-06-2021 r.  na orliku  Szkoły Podstawowej nr 9 w Białej Podl. Reprezentacja chłopców rocznik 2006 – 2007  pod opieką Zbigniewa Wasąga zajęła I miejsce w Finale Powiatu Bialskiego piłki nożnej chłopców  zapewniając sobie awans do Finału Województwa Lubelskiego. Dwa dni później 10-06-2021 r.  w Łukowie chłopcy  wywalczyli III miejsce w ½ Finału Województwa Lubelskiego piłki nożnej chłopców.

 

 

BIEGI PRZEŁAJOWE

 

 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT

 

Dnia 13-10-2020 r.  w Wisznicach  reprezentacja dziewcząt rocznik 2006 -2007 pod opieką Andrzeja Kobyłki zajęła I miejsce w Finale Powiatu Bialskiego sztafetowych biegach przełajowych   zapewniając sobie awans do ½ Finału Województwa Lubelskiego.

Trzy dni później 16-10-2021 r.  w Adamowie dziewczęta wywalczyły IV miejsce w ½ Finału Województwa Lubelskiego w sztafetowych biegach przełajowych.

 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW

 

Dnia 13-10-2020 r.  w Wisznicach  reprezentacja chłopców rocznik 2006 -2007 pod opieką Marcina Kieruczenko zajęła I miejsce w Finale Powiatu Bialskiego sztafetowych biegach przełajowych   zapewniając sobie awans do ½ Finału Województwa Lubelskiego.

Trzy dni później 16-10-2021 r.  w Adamowie chłopcy wywalczyli  III miejsce w ½ Finału Województwa Lubelskiego w sztafetowych biegach przełajowych.

DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT

 

Dnia 08-06-2021 r.  w Adamowie  reprezentacja dziewcząt rocznik 2006 -2007 pod opieką Andrzeja Kobyłki zajęła I miejsce w Finale Powiatu Bialskiego i IV miejsce w ½ Finału Województwa Lubelskiego w drużynowych biegach przełajowych.

 

Bernadeta Iwanejko

 

IGRZYSKA DZIECI  

 

PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT  rocznik  2008 i młodsze

 

Dnia 10-06-2021 r.  w Łukowie na orliku Szkoły  Podstawowej nr 5  reprezentacja dziewcząt naszej szkoły pod opieką Bernadety Iwanejko wywalczyła 

II miejsce w ½ Finału Województwa Lubelskiego piłki nożnej dziewcząt.

 

Skład drużyny:

1. Chomiu Daria ( nauczyciel Bernadeta Iwanejko)

2. Kunaszko Nikola ( nauczyciel Bernadeta Iwanejko)

3. Kuźmicz Dorota ( nauczyciel Bernadeta Iwanejko)

4. . Szyndler Milena ( nauczyciel Bernadeta Iwanejko)

5. Tarasiuk Wiktoria ( nauczyciel Bernadeta Iwanejko)

6. Kasianiuk Weronika ( nauczyciel Danuta Grądkowska)

7. Madyńska Aleksandra ( nauczyciel Danuta Grądkowska)

8. Sawczuk Dagmara ( nauczyciel Danuta Grądkowska)

 zobacz zdjęcia

 IGRZYSKA DZIECI   Finał powiatu bialskiego w piłce nożnej dziewcząt rocznik 2008 i młodsze 

Dnia 08-06-2021 r.  na orliku  Szkoły Podstawowej nr 9 w Białej Podl. reprezentacja dziewcząt naszej szkoły pod opieką Bernadety Iwanejko zajęła

I miejsce w Finale Powiatu Bialskiego piłki nożnej dziewcząt   zapewniając sobie awans do ½ Finału Województwa Lubelskiego.

Skład drużyny:

1.Chomiu Daria ( nauczyciel Bernadeta Iwanejko)

2. Kunaszko Nikola ( nauczyciel Bernadeta Iwanejko)

3. Kuźmicz Dorota ( nauczyciel Bernadeta Iwanejko)

4. Malczuk Zuzanna ( nauczyciel Bernadeta Iwanejko)

5. Szyndler Milena ( nauczyciel Bernadeta Iwanejko)

6. Tarasiuk Wiktoria ( nauczyciel Bernadeta Iwanejko)

7. Kasianiuk Weronika ( nauczyciel Danuta Grądkowska)

8. Madyńska Aleksandra ( nauczyciel Danuta Grądkowska)

9. Sawczuk Dagmara ( nauczyciel Danuta Grądkowska)

 

GRATULUJEMY!!!

 

 

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ ROCZNIK 2006 - 2007

 

 

PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT

 

Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zajęła

 

III miejsce w ½ Finału Województwa Lubelskiego

 

 

Zawody odbyły się 11-06-2021 r w Łukowie.

 

 

skład drużyny :

 

Andrzejczuk Maria  kl. 8 a  nauczyciel uczący A. Kobyłka

Piątek Aleksandra kl. 8 a  nauczyciel uczący A. Kobyłka

Gruszczyńska Maja kl. 8 a  nauczyciel uczący A. Kobyłka

Oksiuta Martyna  kl. 8 a  nauczyciel uczący A. Kobyłka

Zalewska Wiktoria  kl. 8 b  nauczyciel uczący A. Kobyłka

Waszkiewicz Zuzanna kl. 8 a  nauczyciel uczący A. Kobyłka

Ciok Weronika kl. 8 b  nauczyciel uczący A. Kobyłka

Sójka Maria  kl. 7 a  nauczyciel uczący D. Grądkowska

Ostapiuk Dorota kl. 7 a  nauczyciel uczący D. Grądkowska

Semeniuk Oliwia  kl. 7 a  nauczyciel uczący D. Grądkowska

 

 

 

opiekun drużyn :

Andrzej Kobyłka

 

 

 

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROCZNIK 2006 - 2007

 

 

PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT

 

 

Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zajęła

 

 I miejsce w finale powiatu bialskiego

 

 

Zawody odbyły się 09-06-2021 r w Białej Podl.

 

 

 

skład drużyny :

 

Andrzejczuk Maria  kl. 8 a  nauczyciel uczący A. Kobyłka

Piątek Aleksandra kl. 8 a  nauczyciel uczący A. Kobyłka

Gruszczyńska Maja kl. 8 a  nauczyciel uczący A. Kobyłka

Oksiuta Martyna  kl. 8 a  nauczyciel uczący A. Kobyłka

Byczyk Natalia  kl. 8 b  nauczyciel uczący A. Kobyłka

Sójka Maria  kl. 7 a  nauczyciel uczący D. Grądkowska

Ostapiuk Dorota kl. 7 a  nauczyciel uczący D. Grądkowska

Semeniuk Oliwia  kl. 7 a  nauczyciel uczący D. Grądkowska

 

 

 

opiekun drużyn :

Andrzej Kobyłka

 

zobacz zdjęcia

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROCZNIK 2006 - 2007

Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zajęła :

I miejsce w powiecie bialskim i IV miejsce w ½ Finału Województwa Lubelskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych.

Zawody odbyły się 08-06-2021 r w Adamowie.

skład drużyny :

Andrzejczuk Maria kl. 8 a nauczyciel uczący A. Kobyłka

Piątek Aleksandra kl. 8 a nauczyciel uczący A. Kobyłka

Zalewska Wiktoria kl. 8 b nauczyciel uczący A. Kobyłka

Oksiuta Martyna kl. 8 a nauczyciel uczący A. Kobyłka

Ciok Weronika kl. 8 b nauczyciel uczący A. Kobyłka

Sójka Maria kl. 7 a nauczyciel uczący D. Grądkowska

rezerwowi :

Gruszczyńska Maja kl. 8 a nauczyciel uczący A. Kobyłka

Semeniuk Oliwia kl. 7 a nauczyciel uczący D. Grądkowska

Ostapiuk Dorota kl. 7 a nauczyciel uczący D. Grądkowska

opiekun drużyn :

Andrzej Kobyłka

 

 

 

 

I Mistrzostwa Polski w Rozwiązywaniu Zadań Szachowych Juniorów

 

29-10-2020 r.

 

 

 

 

 

 

 

Mistrzostwa zakończyły się ogromnym sukcesem uczniów naszej szkoły.

 

 

 

wyniki :

 

Mielnicka Emili kl 3     1 miejsce w województwie lubelskim i 26 miejsce w Polsce

 

Korpysz Hanna kl 2  2 miejsce w województwie lubelskim i 46 miejsce w Polsce

 

Idzikowski Bartosz kl 3 3 miejsce w województwie lubelskim i 59 miejsce w Polsce

 

Marzel Franciszek kl 2  4 miejsce w województwie lubelskim i 71 miejsce w Polsce

 

 

opiekun drużyny: Andrzej Kobyłka

 

 

 

III i IV miejsce dziewcząt w ½ Finału Województwa Lubelskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zdobyła III i IV miejsce w ½ Finału Województwa Lubelskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Zawody odbyły się 16-10-2020 r w Adamowie.

  

III miejsce

Igrzyska Dzieci, rocznik 2008 – 2009.

skład drużyny :

Wsół Sara kl. 7a nauczyciel uczący D. Grądkowska

Szyndler Milena kl. 6 a nauczyciel uczący B. Iwanejko

Kunaszko Nikola kl. 6 a nauczyciel uczący B. Iwanejko

Sawczuk Dagmara kl. 7 c nauczyciel uczący D. Grądkowska

Marcinek Julia kl. 7 a nauczyciel uczący D. Grądkowska

Chomiuk Daria 6 a nauczyciel uczący B. Iwanejko

rezerwowi :

Kuźmiuk Dorota 6 a nauczyciel uczący B. Iwanejko

Kasianiuk Weronika kl. 7 a nauczyciel uczący D. Grądkowska

IV miejsce

Igrzyska Młodzieży, rocznik 2006 – 2007.

skład drużyny :

Piątek Aleksandra kl. 8 a nauczyciel uczący A. Kobyłka

Zalewska Wiktoria kl. 8 b nauczyciel uczący A. Kobyłka

Oksiuta Martyna kl. 8 a nauczyciel uczący A. Kobyłka

Andrzejczuk Maria kl. 8 a nauczyciel uczący A. Kobyłka

Semeniuk Oliwia kl. 7 a nauczyciel uczący D. Grądkowska

Sójka Maria kl. 7 a nauczyciel uczący D. Grądkowska

rezerwowi :

Gruszczyńska Maja kl. 8 a nauczyciel uczący A. Kobyłka

Waszkiewicz Zuzanna kl. 8 a nauczyciel uczący A. Kobyłka

Byczyk Zuzannakl 7 a nauczyciel uczący D. Grądkowska

Ostapiuk Dorota kl. 7 a nauczyciel uczący D. Grądkowska

opiekun drużyn :

Andrzej Kobyłka

zobacz zdjęcia

Sukces Uczennic ZPO2 w  Sztafetowych Biegach Przełajowych

 

 

Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zdobyła I i III miejsce
 w Finale Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Zawody odbyły się 13-10-2020 r w Wisznicach.

 

 

  I miejsce

 

Igrzyska Dzieci, rocznik 2008 – 2009.

 

skład drużyny :

Tarasiuk Wiktoria kl. 6 a nauczyciel uczący B. Iwanejko

Wsół Sara kl. 7a nauczyciel uczący D. Grądkowska

Szyndler Milena kl. 6 a nauczyciel uczący B. Iwanejko

Kunaszko Nikola  kl. 6 a nauczyciel uczący B. Iwanejko

Sawczuk Dagmara  kl. 7 c  nauczyciel uczący D. Grądkowska

Marcinek Julia  kl. 7 a  nauczyciel uczący D. Grądkowska

 

rezerwowi :

Kuźmiuk Dorota  6 a nauczyciel uczący B. Iwanejko

Chomiuk Daria  6 a nauczyciel uczący B. Iwanejko

Kasianiuk Weronika kl. 7 a  nauczyciel uczący D. Grądkowska

 

  III miejsce

Igrzyska Młodzieży, rocznik 2006 – 2007.

 

skład drużyny :

Piątek Aleksandra kl. 8 a  nauczyciel uczący A. Kobyłka

Zalewska Wiktoria  kl. 8 b  nauczyciel uczący A. Kobyłka

Oksiuta Martyna  kl. 8 a  nauczyciel uczący A. Kobyłka

Andrzejczuk Maria  kl. 8 a  nauczyciel uczący A. Kobyłka

Semeniuk Oliwia  kl. 7 a  nauczyciel uczący D. Grądkowska

Sójka Maria  kl. 7 a  nauczyciel uczący D. Grądkowska

 

rezerwowi :

Gruszczyńska Maja kl. 8 a  nauczyciel uczący A. Kobyłka

Waszkiewicz Zuzanna kl. 8 a  nauczyciel uczący A. Kobyłka

Byczyk Zuzannakl  7 a  nauczyciel uczący D. Grądkowska

Ostapiuk Dorota kl. 7 a  nauczyciel uczący D. Grądkowska

 

 

opiekun drużyn :

Andrzej Kobyłka

 zobacz zdjęcia 

Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych

 

W dniu 22.09.2020r. w miejskim Parku Potockich odbyły się cykliczne Mistrzostwa Naszej Szkoły w biegach Przełajowych. Wzięło w nich udział 99 uczniów i uczennic z klas IV – VIII. Pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego i czujnym okiem Dyrektora Szkoły uczniowie startowali na dystansach: 600m., 800m., 1000m. Dopisała pogoda, dobre humory, a klasyfikacja najlepszych uczniów w poszczególnych klasach wygląda tak:

Dziewczęta:

·        Klasy VIII

1.     Andrzejczuk Maria (8a)

2.     Piątek Aleksandra (8a)

3.     Oksiuta Martyna (8a)

 

·        Klasy VII

1.     Wsół Sara (7a)

2.     Marcinek Julia (7a)

3.     Sójka Maria (7c)

 

·        Klasy VI

1.     Kunaszko Nikola (6a)

2.     Tarasiuk Wiktoria (6a)

3.     Kuźmiuk Dorota (6a)

 

·        Klasy V

1.     Horbowiec Alicja (5a)

2.     Zgorzałek Weronika (5a)

3.     Gruszczyńska Nikola (5a)

 

·        Klasy IV

1.     Gdaczyńska Alicja (4a)

2.     Golec Julia (4b)

3.     Domańska Alicja (4a)

 

Bialska Ligia Szachowa

 Terespol  26.09.2020 r.

Rozpoczęła się kolejna edycja zmagań szachistów w Bialskiej Lidze Szachowej.  Uczniowie ZPO2 bardzo dobrze poradzili sobie w turnieju, który odbył się w Terespolu.

 Gratulujemy

 

 

Czerniewicz Mateusz kl 8a

I miejsce

 

 

Zacharjasz Dawid Wiktor kl 8a

II miejsce

 

Węgrzyniak Filip Jakub kl 8a

 IV miejsce

 

Ferysiuk Antoni kl 8b

VI miejsce

 

Golec Joanna Karolina kl 8b

II miejsce

 

Golec Julia Katarzyna kl 4b             

II miejsce

 

Kuźmiuk Dorota kl 6a

II miejsce

 

                                                

                                                 Korpysz Hanna kl 2b

                                                 III miejsce

 

                                                Marzel Franciszek kl 2b

 

                                                Idzikowski Bartosz kl 3a

                                                V miejsce

 

                                                Korpysz Antoni kl 5a

                                                X miejsce

 

 

opiekun drużyny : Grażyna Puszkarska

 

 

Andrzej Kobyłka

 

 

 

 

Rok szkolny 2019/2020

Gwiazdkowy Turniej Koszykówki Dziewcząt

Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku- I miejsce w finale Powiatu  Piłki Nożnej Chłopców

Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku - finał Powiatu  Piłki Nożnej Dziewcząt

Powiatowe Biegi Przełajowe

 

Rok szkolny 2018/2019  

 

Piłkarze "Dwójki" z awansem do półfinału mistrzostw województwa w mini piłce nożnej chłopców

Piłka nożna dziewcząt na szczeblu między-gminy, rocznik 2005 - 2003

Finał wojewódzki turnieju piłki nożnej dla dzieci „Z podwórka na stadion o Puchar  Tymbarku”

III miejsce w Finale Powiatu Bialskiego. Mini- koszykówka Dziewcząt

III miejsce w Finale Powiatu Bialskiego - Piłka Ręczna Dziewcząt

Mini piłka koszykowa dziewcząt na szczeblu między-gminy

II miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w Koszykówce Dziewcząt

Igrzyska Dzieci - piłka ręczna dziewcząt

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - piłka koszykowa dziewcząt

Igrzyska Dzieci - mini koszykówka dziewcząt

Gwiazdkowy Turniej Koszykówki Dziewcząt

 

II Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej chłopców z rocznika 2004 o Puchar Dyrektora ZPO nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim

Towarzyski Turniej Piłki Ręcznej z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości Polski

 

 

horizontal rule

 

Rok szkolny 2017/2018

III miejsce w powiecie w piłce nożnej dziewcząt gimnazjum

Finał Powiatu Bialskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt „Igrzyska Młodzieży Szkolnej”

Finał Powiatu Bialskiego w Koszykówce Dziewcząt

Piłka ręczna dziewcząt na szczeblu między-gminy

Igrzyska Młodzież Szkolnej .Piłka koszykowa dziewcząt na szczeblu między-gminy

II turniej piłki nożnej rocznika 2006 pod patronatem Dyrektora ZPO Nr 2 Grzegorza Kowalczyka

XVIII Edycja Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Gwiazdkowy turniej piłki koszykowej dziewcząt

Turniej mikołajkowy klas IV - VI

II miejsce uczniów klasy IIIA gimnazjum w IV Mikołajkowych Zawodach w Strzelectwie Sportowym o Puchar Starosty Bialskiego

Uroczystość podsumowania  współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w roku szkolnym 2016/2017

Szkolne biegi przełajowe

 

 

 

 

horizontal rule

Rok szkolny 2016/2017

 

2016/2017 Sukcesy i wydarzenia sportowe z udziałem uczniów ZPO.

I Nocne Granie 2017

2-06-2017

IV miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt

8-05-2017  Czwórbój Lekkoatletyczny Chłopców i Dziewcząt

28-04-2017

IImiejsce w Finale Powiatu Bialskiego  w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt

III miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w Mini Koszykówce Dziewcząt

Turniej Piłki Nożnej dzieci z rocznika 2004 o Puchar Dyrektora ZPO nr 2 Grzegorza Kowalczyka

Turniej mikołajkowy klas IV - VI

 

horizontal rule

horizontal rule

Rok szkolny 2015/2016

 

Medalowy sukces „Dwójki” w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców

III miejsce w Finale Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt

Mistrzostwo Między - Gminy w  Piłce Nożnej Dziewcząt

G2. Finał Powiatu Bialskiego w piłce nożnej chłopców

SP2.  II miejsce dziewcząt  w Mistrzostwach Powiatu Bialskiego w mini - piłce ręcznej

II Halowy Turniej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Powiatu Bialskiego

SP2. Mistrzostwa Powiatu Bialskiego w mini koszykówce dziewcząt

SP2. Piłka ręczna dziewcząt

SP2.Piłka koszykowa dziewcząt

SP2. Gwiazdkowy turniej mini koszykówki dziewcząt

Mikołajkowy turniej piłki nożnej - szkoła podstawowa

Mikołajkowy turniej piłki nożnej  - gimnazjum

Finał powiaty w turnieju o puchar Tymbarku

VI Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP

Mistrzostwa Powiatu Bialskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Mistrzostwa Szkoły w biegach przełajowych

horizontal rule

2019/2020

horizontal rule

  

horizontal rule

Gwiazdkowy Turniej Koszykówki Dziewcząt
Dnia 18 grudnia 2019 r. w naszej szkole odbył się Gwiazdkowy Turniej koszykówki dziewcząt. W zawodach wzięły udział drużyny z klas 4-8. Rozgrywki odbyły się w dwóch grupach wiekowych : grupa I - klasy 4-6 i grupa II -klasy 7-8.


Wyniki turnieju grupy I :
I miejsce - klasa 6a
II miejsce - klasa 5a
III miejsce - klasa 6c
IV miejsce - klasa 6b
V miejsce - klasa 5b
VI miejsce - klasa 4a

Wyniki turnieju grupy II :
I miejsce - klasa 7a
II miejsce - klasa 7b
III miejsce - klasa 8b
IV miejsce - klasa 8a

 

Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

 

MOSiR w Międzyrzecu Podlaskim był gospodarzem zawodów powiatowych „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” Eliminacje odbywały się w dniach 21-25.10.2019 na międzyrzeckich obiektach. Nasza szkoła w kategorii U-12 chłopców zdobyła pierwsze miejsce, a tym samym wywalczyła awans do Finału Wojewódzkiego, który będzie rozgrywany w kwietniu przyszłego roku.

Szkołę reprezentowali: Tymoszuk Nikodem, Charczuk Bartosz, Zaniewicz Bartosz, Zgorzałek Karol, Pietruk Kacper, Ostapiuk Mateusz, Madejski Wiktor, Jeleszuk Kamil, Chwedoruk Jan , Antoniak Kacper, Łobacz Andrzej. Trenerem jest Marcin Kieruczenko

Awans do Finału Wojewódzkiego wywalczyła także drużyna chłopców w kategorii U – 8 , która reprezentowała Uczniowski Klub Sportowy „Dwójka” – Akademia Piłkarska działający przy Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Miedzyrzecu Podlaskim. Trenerem jest Pani Karolina Kieruczenko. Życzymy dalszych sukcesów i czekamy na więcej.

MK

 

 

horizontal rule

23 października na stadionie miejskim odbył się finał Powiatu  Piłki Nożnej Dziewcząt kategorii U12 z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku dziewczęta naszej szkoły z klasy 5a zasilone jedną zawodniczką z klasy 5 b i jedną 6 a wywalczyły tytuł vice mistrza Powiatu. Z rozegranych 5 meczów dziewczęta dwa zakończyły remisem i trzy zwycięstwem. Żaden mecz nie został przez dziewczęta przegrany  a o drugim miejscu zadecydował jeden mały punkt.

Drużyna w składzie: (klasa 5) Julia Mróz, Daria Chomiuk, Milena Szyndler, Nikola Kunaszko, Wiktoria Tarasiuk, Lena Wasilewska, Julia Waszczuk , Zuzanna Malczuk , Dorota Kuźmiuk,  Maja Łopacka (klasa 6). Gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun drużyny: Bernadeta Iwanejko

zobacz zdjęcia            

 

horizontal rule

Powiatowe Biegi Przełajowe

W dniu 24.09.2019 r w Pratulinie odbyły się Powiatowe Biegi Przełajowe. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas IV-VIII pod okiem nauczycieli wychowania fizycznego Danuty Grądkowskiej - dziewczęta i Marcina Kieruczenko – chłopcy. Nasza młodzież wypadła wspaniale ponieważ wróciliśmy z trzema Mistrzostwami Powiatu. I tak w roczniku 2009-2010 dziewcząt bezkonkurencyjna okazała się Milena Szyndler uczennica klasy Va, która stanęła na najwyższym stopniu podium. Świetnie też wypadli chłopcy w roczniku 2007. Mistrzem Powiatu został Bartosz Suśniak, trzecie miejsce zajął Piotr Jeleszuk, a szóste Stanisław Karwowski. Wszyscy zawodnicy są uczniami klasy sportowej 6 A. Świetny występ zanotował też Jakub Mróz, który w roczniku 2005 – 2006 stanął na najniższym stopniu podium. Gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów.

MK

zobacz zdjęcia

 

 

2018/2019

horizontal rule

Piłkarze "Dwójki" z awansem do półfinału mistrzostw województwa w mini piłce nożnej chłopców.

17 maja na obiektach ZPO nr 2 odbył się finał powiatu mini-piłki nożnej chłopców, w szranki stanęły cztery najlepsze zespoły wyłonione w eliminacjach między-gminnych.
Zawodnicy Zbigniewa Wasąg nie dali szans przyjezdnym i pewnie sięgnęli po tytuł mistrzów powiatu Bialskiego co dało im awans do turnieju półfinałowego Mistrzostw Województwa.

Wyniki
SP Kobylany - SP 2 Międzyrzec 0:2
Mecz o I miejsce
SP 2 Międzyrzec – SP Łomazy 2:1

Skład SP nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim:
Andrzejczuk Piotr,Bajbak Mikołaj,Gdaczyński Maciej,Gontarczyk Igor,Jeleszuk Piotr,Kotnarowski Igor,
Mróz Jakub,Suśniak Bartosz,Waszkiewicz Piotr,Wieczorek Bartosz,Zaniewicz Bartosz,Zaniewicz Mikołaj,

Trener: Zbigniew Wasąg

 

 

 

I G R Z Y S K A     M Ł O D Z I E Ż Y     S Z K O L N E J  Rocznik 2005 – 2003

 

Piłka nożna dziewcząt na szczeblu między-gminy.

Międzyrzec Podlaski    26-04-2019 r

 

wyniki meczów : 

Międzyrzec Podl ZPO nr 2 – Dołha  2 : 1

Rudniki – Jelnica  2 : 0

Dołha – Jelnica  0 : 1

Międzyrzec Podl ZPO nr 2 – Rudniki  5 : 2

miejsca :

I m-ce  Rudniki

II m-ce Międzyrzec Podl ZPO nr 2

III m-ce Jelnica

IV m-ce Dołha

skład drużyny :

1

Szczypińska Gabriela

3AG

2

Matysiewicz Anna

3AG

3

Korolczuk Marta

3AG

4

Sawczuk Katarzyna

3AG

5

Paszko Katarzyna

3AG

6

Hukaluk Julia

8 B

7

źwik Kornelia

8A

8

Zgorzałek Róża

8 B

9

 Burdon Dominika

8 A

opiekun drużyny : Andrzej Kobyłka

 

 

 

Finał wojewódzki turnieju piłki nożnej dla dzieci „Z podwórka na stadion o Puchar  Tymbarku”

Dnia 02.04.2019r. odbył się w naszym mieście finał wojewódzki największego w Europie turnieju piłki nożnej dla dzieci „Z podwórka na stadion o Puchar  Tymbarku” (do Turnieju zostało zgłoszonych ponad 320 tysięcy dzieci). Pierwsze eliminacje do turnieju na szczeblu gminnym i powiatowym odbyły w październiku 2018r i w nich dziewczynki z klasy sportowej 4A naszej szkoły wywalczyły awans do Finału Wojewódzkiego kategorii dziewcząt U-10.

W rozgrywkach na szczeblu wojewódzkim dziewczynki walczyły na boisku jak lwice i strzeliły aż 14 bramek, a straciły tylko 3. W klasyfikacji ogólnej zajęły 5 miejsce w województwie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Drużyna w składzie:

1.     Julia Mróz

2.     Daria Chomiuk

3.     Milena Szyndler

4.     Dorota Kuźmiuk

5.     Nikola Kunaszko

6.     Zuzanna Malczuk

7.     Lena Wasilewska

8.     Wiktoria Tarasiuk

Opiekunowie drużyny: Bernadeta Iwanejko i Kamil Korniluk

https://www.youtube.com/watch?v=pu1nBHgeOfQ

 

horizontal rule

 

Igrzyska Dzieci. Mini - koszykówka Dziewcząt

Uczennice naszej szkoły zajęły III miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w Mini-koszykówce Dziewcząt

Zawody odbyły się 26-03-2019 w Konstantynowie.

Wyniki:

Konstantynów - ZPO NR 2    30 : 0

Terespol – Wisznice      12 : 18

ZPO NR2 – Terespol       32 : 18

Konstantynów – Wisznice   58 : 5

 

Miejsca :

I m-ce    Konstantynów

II m-ce    Wisznice

III m-ce  Międzyrzec Podlaski

IV m-ce    Terespol

 

Skład drużyny : 

1 Zalewska Wiktoria    VI B

2  Byczyk Nalalia        VI B

3  Ciok Weronika         VI B

4 Janicka Barbara        VI B

5 Jedynak Wiktoria      VI B

6 Malczuk Nikola         VI B

7  Nowicka Julia           VI B

8 Oksiuta Martyna        VI A

9 Piątek Aleksandra      VI A

10 Siedlanowska Julia    VI B

11 Szymecka Julia          VI B

12 Andrzejczuk Julia      VI A

  

Opiekun drużyny : Andrzej Kobyłka

zobacz zdjęcia

horizontal rule

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Piłka Ręczna Dziewcząt

 

Uczennice naszej szkoły zajęły III miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w  Piłce Ręcznej Dziewcząt  

Zawody odbyły się 20-03-2019 w Piszczacu

 

Wyniki meczów :

Wisznice – Rokitno   8 : 5

 Piszczac - ZPO NR 2 M-c  9 : 4

 ZPO NR 2  M-c - Rokitno    14 : 3

Piszczac – Wisznice    10 :  6

 

Miejsca :

I miejsce - Piszczac

II miejsce – Wisznice

III miejsce -  ZPO NR 2  M-c

IV miejsce - Rokitno

 

Skład drużyny :

1  Szczypińska Gabriela  3AG

2  Bajan Maria     3AG

3 Sawczuk Katarzyna    3AG

4  Matysiewicz Anna    3AG

5 Korolczuk Marta    3AG

6 Markuszewska Julia    3AG

7 Jedynak Klaudia     3AG

8 Olszewska Małgorzata   3AG

9 Paszko Katarzyna    3AG

10 Hukaluk Julia   8B

11  Żak Wiktoria   8B

12 Jóźwik Kornelia  8A

 

Opiekun drużyny : Andrzej Kobyłka

 zobacz zdjęcia

horizontal rule

IG R Z Y S K A    DZIECI

Mini piłka koszykowa dziewcząt na szczeblu między-gminy. 

Międzyrzec Podlaski    18-03-2019 r. 

Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły  wygrała z uczennicami Szkoły Podstawowej w Dołdze

16 : 11

 

skład drużyny :

 

1

Byczyk Natalia

2006

 VI B

2

Ciok Weronika

2006

VI B

3

Zalewska Wiktoria

2006

 VI B

4

Jedynak Wiktoria

2006

 VI B

5

Janicka Barbara

2006

 VI B